Mortal Kombat 9 DLC 2 (Boss Mod + Scarlet + Extra Kıyafetler)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde demon01 tarafından oluşturulan Mortal Kombat 9 DLC 2 (Boss Mod + Scarlet + Extra Kıyafetler) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,158 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı Mortal Kombat 9 DLC 2 (Boss Mod + Scarlet + Extra Kıyafetler)
Konbuyu başlatan demon01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kanka_50

demon01

Erişim Engelli
Ağu 31, 2009
73
2
0
Mortal Kombat 9 DLC2 + DLC3 + DLC4 (Rain + Scarlet + Kenshi + Goro + Kintaro + ShaoKahn + Extra Kıyafetler+ ClassicNOOB + ClassicSMOKE)

DLC4 İLE RAIN EKLENDİ BUYRUN İÇERİ...
Admin'e Not : Konu başlığını neden değiştiremiyoruz?

Selam arkadaşlar.
Yeni yayınlanan ve birçok arkadaşın yüklemekte (bâzılarınızın yükledikten sonra) sorun yaşadığı yeni DLC'yi basit bir anlatımla herkesin kolayca yükleyebileceği dosyalar hâlinde paketledim.
Eğer dikkatlice okursanız sorunsuz şekilde yükleyebileceğinize emin olun.

BLUS30522 versiyon için gerekli olan dosyaları İNDİRİN :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

BLES01132 versiyon için gerekli dosyaları İNDİRİN :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

EĞER ÖNCEDEN 1. DLC’Yİ YÜKLEDİYSENİZ BU KISIMDAN BAŞLAYIN:
İlk DLC :

01) “MK9 Original Files” klasöründeki dosyayı oyun klasörünüzdeki dosyanın üzerine yazdırın..
02) Cihazınızdan Save dosyanızın yedeğini alın ve oyunla ilgili tüm “Game Data” ve “Save” dosyalarınızı silin.

EĞER OYUNUNUZU SIFIRDAN KURDUYSANIZ BU KISIMDAN BAŞLAYIN:
03) “MK9 Bosses Mod” klasörünün içindeki dosyaları oyun klasörünüzdeki dosyaların üzerine yazdırın.

EĞER 3.55 CFW KULLANIYORSANIZ BU KISMI UYGULAYIN, 3.55 ALTINDA (3.41JB VEYA 3.41CFW) KULLANIYORSANIZ BU KISMI ATLAYIN:
04) “Install Package Files” klasöründeki “MK9 1.02 Retail Update.pkg” dosyasını yükleyin.

SIRADAKİ ADIM :
05) “Install Package Files” klasöründeki “MK9 Bosses Mod.pkg” dosyasını yükleyin.
06) “Install Package Files” klasöründeki “MK9 Bosses Mod Fix.pkg” dosyasını yükleyin.
07) “Install Package Files” klasöründeki “Mileena Toilet Paper & Scorpion 2K7 Costume.pkg” dosyasını yükleyin.

DLC3 EKLENDİ, YÜKLEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ ADIMLARI UYGULAYIN (DLC2'DEN DEVAM EDİYORUZ)

8) Gerekli PKG dosyasını aşağıdaki linkten indirin ve .rar dosyasından usb diskinize olduğu gibi çıkartın, "Install Package Files" kısmından yükleyin. Daha sonra sırasıyla 5.-7.-6. adımı uygulayın, sorunsuz çalışacaktır.

BLES01132 DLC3 :

BLUS30522 DLC3 :

Ayrıca usb diskinizi çıkartmadan önce PS3'ünüzden Tema ve Fotoğraf bölümünü kontrol etmeyi unutmayın, çok güzel 2 sürpriz sizi bekliyor ;)

DLC4 İLE RAIN EKLENDİ

Bu seferki daha kolay, aha önce indirip-kurduğunuz DLC dosyalarının üzerine "Install Package Files" kısmından kurun.
Save Me Before The RAIN Comes... Bakalım bu sözü bir yerden hatırlayacak mısınız?

BLES01132 DLC4 RAIN :

BLUS30522 DLC4 RAIN :

Artık oyununuz oynanmaya hazır!
Tadını çıkarın.

————-FATALITIES (Yeni DLC Karakterleri İçin)————-

TUŞLAR ;

Yukarı : ^
Aşağı : v
Sol : <
Sağ : >
Üçgen : /\
Kare : []
Yuvarlak : O
X : X ;)

&#8226; Scarlet
Fatality 1 (Yakın Mesafe) Blood Bath: v < v v R2 (Koruma Tuşu)
Fatality 1 (Zıplama Mesafesi) Make It Rain: > < v v O
Babality (Zıplama Mesafesi) : v < v > /\
Stage Fatality (Dip Mesafe) : > < > []

&#8226; Kenshi
Fatality 1 (Yakın Mesafe) Scatterbrained : ^ v ^ v R2
Fatality 2 (Zıplama Mesafesi) Split Ends : < > v > /\
Babality (Zıplama Mesafesi) :v < v []
Stage Fatality (Dip Mesafe) : v > v X

&#8226; Rain
Fatality 1 (Zıplama Mesafesi) : < > v < R2
Fatality 2 (Zıplama Mesafesi) : ^ v < > /\
Babality (Zıplama Mesafesi) : < v > []
Stage Fatality (Dip Mesafe) : > v > O

&#8226; Goro
Fatality 1 (Yakın Mesafe): ^ ^ ^ ^ /\
Fatality 2 (Yakın Mesafe): ^ ^ ^ ^ []

&#8226; Kintaro
Fatality1 (Yakın Mesafe): ^ ^ ^ ^ /\
Fatality2 (Yakın Mesafe): ^ ^ ^ ^ []

&#8226; Shao Kahn
Fatality1 (Yakın Mesafe): > < > < X
Babality2 (Zıplama Mesafesi): ^ < < v O

mrisvan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 23, 2008
993
81
48
47
güzel bir acıklama daha eline ssaglık ustadım

uk__

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2011
26
0
0
42
Teşekkürler paylaşım için.Arkadaşlara save dosyalarının yedeğini almalarını tavsiye ederim.DLC'leri yükledikten sonra tekrar eski save dosyamı geri yükledim.Scarlet,Goro,Kintaro,Shao Kahn ve Mileena'nın extra kostümü var ancak Scorpion'da extra kostüm çıkmadı nedense.Save dosyasını değiştirmeden önce de yoktu sonra da.Bi hata mı var? (Bendeki versiyon BLUS30522.)

atahanocal

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 12, 2009
108
0
0
Bende ekstra kıyafetler yüklenmiyor. Daire dönüyor ama seçilmiyor.

Bump: Başka bir yerden mileena kostümü hariç buldum ama 2. kostümler yok. Bunda da fatalityler açılabiliyor mu?

uk__

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2011
26
0
0
42
Bende ekstra kıyafetler yüklenmiyor. Daire dönüyor ama seçilmiyor.

Bump: Başka bir yerden mileena kostümü hariç buldum ama 2. kostümler yok. Bunda da fatalityler açılabiliyor mu?
Pkg. dosyasının adını kısalt o zaman yükleyebilirsin.

demon01

Erişim Engelli
Ağu 31, 2009
73
2
0
Pkg. dosyasının adını kısalt o zaman yükleyebilirsin.
Güzel noktaya parmak basmışsın.
Kmeaw CFW uzun pkg isimlerinde sorun çıkartabiliyor.
Rebug kullandığım için bende böyle bir sorun çıkmadı.

Bu arada dostum sende önceden (1. DLC) Classic Ninja Costumes var mıydı?

Save dosyalarına gelince, restore yaparken dikkatli olun.
Cihazı her restore yaptığımda profili bozuyor, 2 defa full biirdim MK9'u 2'si de çöpe gitti.
Diğer oyunları saymıyorum bile.
Bundan sonra sistem yedeğini almadan restore yapmam.

demon01

Erişim Engelli
Ağu 31, 2009
73
2
0
uk__
Dostum Orjinal dosyalarla yerini değiştirdin mi peki?
Ya da elinde ellenmemiş yedeği varsa onun üzerinde dene.

Kasatka
Dostum adamlar sezonluk DLC yapmış, SSF4'e dönecek bu oyun da...
Habire DLC çıkacağı için artık DLC paketini sezonluk satıyorlar.
Sadece Kenshi değil, bu gidişle eski MK adamlarının hepsi bu oyunda toplanacak.
Neyse ki henüz hiçbirine 5 kuruş ödemedik.. :D

Bump: Eğer faydasını gördüyseniz, diğer arkadaşlarımızın da faydalanabilmesi için konuyu lütfen canlı tutalım arkadaşlar.
Kısa bir mesaj yazabillir ya da teşekkür butonuna tıklayıp katkı sağlayabiliirsiniz.
An itibariyle 236 görüntülemeye karşın 8 cevap ve 7 teşekkür (toplam 15 kişi) var.
Artık duyarlılığınızı kendiniz ölçün.
Yanlış anlaşılmasın sadece kendi konularım için değil, lütfen diğer arkadaşların açtığı konularda da aynı hassasiyeti gösterin.