PS3 EMULATÖR NEO GEO Full Romset ,Multiman Icin Retro Arch ve 3D Oyun Kapaklari

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 - Retro Emulasyon kategorisinde Black Angel tarafından oluşturulan NEO GEO Full Romset ,Multiman Icin Retro Arch ve 3D Oyun Kapaklari başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18,083 kez görüntülenmiş, 235 yorum ve 171 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 - Retro Emulasyon
Konu Başlığı NEO GEO Full Romset ,Multiman Icin Retro Arch ve 3D Oyun Kapaklari
Konbuyu başlatan Black Angel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan RedLee

Black Angel

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
598
93
Arkadaslar nihayet butun neo geo oyunlarini sorunsuzca PS3'te oynayabilecegiz...Oncelikle emulatorumuzu buradan indirip kuralim...

:download:

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Daha sonra asagidaki linklten indirdigimiz neo geo romlarini dev_hdd0/ROMS/fba klasorune 3D boxes klasorundeki oyun afislerinede dev_hdd0/game/BLES80608/USRDIR/covers_retro/fba klasorune atin.Daha sonra multimani acin ve retro bolumunden oyunu secip oynayin.(Eger klasorlerler gozukmuyorsa kendimiz aciyoruz)

:download:

googledrive

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

putlockers

Rar sifre : mcpsp

HD-WaTcHeR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 5, 2009
816
119
0
2. linkten rom paketini nasıl indiricez ? Download linkini göremedim açılan sayfada.

********-- Post added 18-10-2013 at 15:19 ********-- Previous post was 17-10-2013 at 21:45 ********--

Tamamdır. Şimdi aktif olmuş download butonu. İndiriyorum. ^_^

Black Angel

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
598
93
Hay Allah ayarlardan download linki baskalarida gorsun secenegini acmayi unutmusum :D neyse isteyen iki yerden indirebilir... , bende linklerde sorun var diye baska bir siteyede upload yaptim

monemu

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 11, 2010
328
930
93
teşekkürler.

retro sevilmezmi.

EDIT:

Boşuboşuna arkadaşın anlattığı dev_hdd0/ROMS/fba klasoru açıp içine atma zahmetine girmeyin zaten multiman oyunları açmıyor sadece cover'lar gözüküyor.

Yapacağınız çok basit emulatörü ve romların olduğu klasörü fat32 usb veya HDD neyse içine atın emulatörü konsolunuza kurduktan sonra XMB menüye gelen Retro_Arc emulatöre girip romların olduğu klasörden oyunu seçmek hepsi bu kadar.

NOT: oyunlar küçük ekran çıkıyorlar onun içinde oyuna girince R3 'e basıp Aspect Ratio sekmesinden ekranı ayarlayabilirsiniz. tuş ayarlarını henüz bulamadım ama emülatör gayet başarılı görüntüler güzel sevdim.

Black Angel

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
598
93
teşekkürler.

retro sevilmezmi.

EDIT:

Boşuboşuna arkadaşın anlattığı dev_hdd0/ROMS/fba klasoru açıp içine atma zahmetine girmeyin zaten multiman oyunları açmıyor sadece cover'lar gözüküyor.

Yapacağınız çok basit emulatörü ve romların olduğu klasörü fat32 usb veya HDD neyse içine atın emulatörü konsolunuza kurduktan sonra XMB menüye gelen Retro_Arc emulatöre girip romların olduğu klasörden oyunu seçmek hepsi bu kadar.

NOT: oyunlar küçük ekran çıkıyorlar onun içinde oyuna girince R3 'e basıp Aspect Ratio sekmesinden ekranı ayarlayabilirsiniz. tuş ayarlarını henüz bulamadım ama emülatör gayet başarılı görüntüler güzel sevdim.

versiyonun kac? Belki ondan olmus olabilir . Ben oyunlari multimandan aciyorum her zaman