Ninja Gaiden 3: Razor's Edge

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde EmuMaster tarafından oluşturulan Ninja Gaiden 3: Razor's Edge başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 789 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı Ninja Gaiden 3: Razor's Edge
Konbuyu başlatan EmuMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan insan

EmuMaster

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 21, 2010
799
50
28
43
NOT:ALINTIDIR!!!!!

Tecmo'nun ninja gaiden serisinin son oyunun yeni revizyonu wii U sürümünden sonra daha fazla extra içerik ile ps3 platformunda karşımızda.

Normal oyuna nazaran bu oyunda tüm silahlar ve çoğu dlc içerik mevcuttur.Yani komplete paket dememiz daha doğru olur bu oyun için.

Bunların yanı sıra ek olarak normal oyuna göre düşmanların eklemleri artık yeni geliştirilen oyun motoru sayesinde kopabiliyor.Yani ng2'nin xbox sürümündeki vahşet bu oyunda katkat fazla olarak karşımızda.

eerrccaann'a bildiriminden dolayı çok çok teşekkürler.

DLC konusuna gitmek için
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

[YT]ZHCYAlWhMFQ[/YT]

Publisher : Tecmo Koei
Developer : Team Ninja
Genre : Action Games
Region : BLJM-61010
Realease Date : 2013-04-04
Multi-Language

WORK CFW 4.21+

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Not:Sinir hastası kalp hastası zor oyunlara gelemeyen insanlar kesinlikle bu oyundan kaçınsın.

Ve oynarken kenara bir 50 lira 2. joypad parası hazırlayın :e:

:sayko::yihu::angard::starwar::samuray:

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
871
113
37
PSLAND:)
Aynen abi.ben demosunda kafayi yiyecektim yav.Olsun cekecegim buna ragmen.4 tane kol var.insallah yeter abicim:)

Отправлено с моего GT-N7100 через Tapatalk

EmuMaster

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 21, 2010
799
50
28
43
Her birini bir bölüme kırsan oyun 20 bölüm olsa 16 joypad daha gerekiyor. :D

Şaka bi yana aman ferhan bu sefer dikkat hero'da başla :D.O kolay seçeneğiymiş demoda normal'in azizliğine uğradık :D.Olurda kolayda bitirirsek normal'e başlama niyetinde bulunuruz :p.

mami063547

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2012
686
248
63
Not:Sinir hastası kalp hastası zor oyunlara gelemeyen insanlar kesinlikle bu oyundan kaçınsın.

Ve oynarken kenara bir 50 lira 2. joypad parası hazırlayın :e:

:sayko::yihu::angard::starwar::samuray:
kesinlikle katılıyom normal ninja gaiden 3 de sinir oluyom canavarlara analogu kırcam diye korkuyoz

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
871
113
37
PSLAND:)
Her birini bir bölüme kırsan oyun 20 bölüm olsa 16 joypad daha gerekiyor. :D

Şaka bi yana aman ferhan bu sefer dikkat hero'da başla :D.O kolay seçeneğiymiş demoda normal'in azizliğine uğradık :D.Olurda kolayda bitirirsek normal'e başlama niyetinde bulunuruz :p.
Bismillah deyip basladik abicim indirmeye:)

Отправлено с моего GT-N7100 через Tapatalk

barbar2

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 4, 2012
803
719
0
antarktika
oyun zor değil ama kalitesiz aylar önce indirmiştim 5dk oynadım haala duruyor. bu konuyu görünce hatırladım sileyim hemen :)

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,462
5,239
113
benim 2 orjinal kol gitti dizimde kolu kırdım sonra banyoya gitti bide görüm dizim mosmor :la:

GAMEMASTER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2012
3,045
218
63
Farklı farklı oyunlar indirme dusuncesindeyim su an bunu , Mass Effect i ve Ninja gaiden 3'ü indiriyorum... Ninja gaiden 3 ile razors edge farklı oyunlar dimi ???