Nioh 2 nasıl tek dosya haline getirebilirim ?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde 14_14 tarafından oluşturulan Nioh 2 nasıl tek dosya haline getirebilirim ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 819 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Nioh 2 nasıl tek dosya haline getirebilirim ?
Konbuyu başlatan 14_14
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MucoBEY

14_14

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 24, 2011
24
0
1
34
Merhabalar siteden Nioh 2 oyununu 69 part olarak indirdim. 69 part 02 dosyası 03 dosyası vs. diye geldi. İnsanlara sorduğumda onlar rar şeklinde indirip sonra topluca klasöre çıkarmışlar. Fakat bendeki dosyalar rar olarak inmedi winrar ile aç yapınca çıkartma seçenekleri zaten yok. Bu oyunun kurulumunu nasıl yapabilirim ? Yardımcı olabilecek var mı ?

serkanapaydin

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2009
190
98
28
39
winrar yerine 7zip programını deneyin.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
1. parçanın üzerine tıklayıp ve 7zip üzerinden buraya çıkart demeniz yeterli.

MucoBEY

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 26, 2020
128
66
28
En üstteki yani ilk partı aç icindekileri sürükleyerek dışarı aktar (daha yavaş sürüyor böyle yapınca) veya rarı full sürüm indir bir yerden

MucoBEY

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 26, 2020
128
66
28
bende o 2. part inmiyor ne yaptıysam nasıl başardın?
2. Part inmiyorsa bu başka bir sorun. link bozuk olabilir veya indirirken internetin anlık kopma/yavaşlama yaşandığı için hatalı indirmiş olabilir. Link bozuksa başka yerden indirirsin, iniyorsa tekrar indirirsin internetinde sorun olmazsa iner