One Piece Unlimited World Red DUPLEX Ps3

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde arif02 tarafından oluşturulan One Piece Unlimited World Red DUPLEX Ps3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 966 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı One Piece Unlimited World Red DUPLEX Ps3
Konbuyu başlatan arif02
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ferhanANK

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,468
5,303
113

Eng Title: One Piece: Unlimited World Red
Developer: Ganbarion
Publisher: Bandai Namco Games
Genre: ACT Game
Platform: PS3
Size: 4.70GB
Format: ISO(fw 4.55)
Region : EUR
Lang : English
Realease Date: Jul.8.2014 [US/EU]

Rapidgator:

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Fileom:

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
Region: ( EU ) BLES02020
Release date: June 25, 2014
Size: 4.1 GB
CFW: 4.55
Language: English ( Multi? )
Recovery Record: Multiup no RR10%

letitbit
BEKLEDİĞİM OYUNLARIN İLKİ ÇIK DARISI NARUTONUN BAŞINA

Son düzenleme:

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,468
5,303
113
akşam denedim çok güzel olmuş eskiye göre çok çok iyi olmuş ben çok beyendim
inşallah naruto da böyle güzel olur Naruto Shippūden: Ultimate Ninja 5 ps2 deki gibi olsa süper bir oyunolur
dadın dan yen mez ben Naruto Shippūden: Ultimate Ninja 5 ne yaptumsa ps3 çalıştıramadım hiç bir serisini ps2 versiyon hep yüklüyorum biyerde donuyor kalıyor

errccaann

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 7, 2010
1,104
159
0
bu oyunun 2.versiyonu indirmiştim oyun beş para etmezdi sanırım buda aynı indirmeye gerek yok sanırım yinede paylaşım için sağol