OpenBor 3.0 Build 2244 Çıktı Geniş Rehber Burada

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde OpenBor Emulatör kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan OpenBor 3.0 Build 2244 Çıktı Geniş Rehber Burada başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,676 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı OpenBor Emulatör
Konu Başlığı OpenBor 3.0 Build 2244 Çıktı Geniş Rehber Burada
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan trakyali

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,765
42,138
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

By
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Uzun zamandır beklediğim emulatörün yeni sürümü nihayet çıktı,yeni sürüm ile gelen yeniliklere hep beraber göz atalım

En önemli yenilik olarak eski sürümlerde çalışmayan bir kaç oyun vardıki bu oyunlar harika grafik ile yapılmış 16bit değerindeydi,nihayet bu oyunları 3.0 sümünde oynayabileceğiz :17: (Yakın zamanda bu oyunlar psp için hazır şekilde upload edilecektir)

BGM Player

By

Bu özellik ile oyun listesinden bir oyunun üzerine gelip :tri: tuşuna bastığınız zaman o oyuna ait bütün müzik dosyalarını dinleyebilirsiniz :R: tuşu müzik atlar :L: tuşu bir önceki müziğe döner

By

View Logs
Bir oyunun üzerine gelip :yuv: tuşuna bastığınız zaman o oyuna ait log metini inceleyebilirsiniz bu log metini oyunun kodlarıdır sizde bu kodlardan yola çıkarak openbor oyunu yapımında büyük yol katedebilirsiniz:27:

By

Wifi Menü
Bu özellik ile iki psp arasında oyunlarınızı iki kişi oynayabilirsiniz,mevcud sürümde bu özellik aktif değildir ileriki sürümlerde aktif olacaktır ve bu özellik hakkında geniş rehberi buradan yayımlayacağız

Kurulum
Öncelikle openbor emulatörünü indirin rar'dan çıkartıp PSP/GAME klasörüne atın,oyunları rar'dan çıkartıp emulatörün içerisinde bulunan paks klasörünün içine atın listeden istediğiniz oyunu seçip oynayın

:download:

Dosya Şifresi:

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
788
0
16
40
süper bir haber daha ama bu olayı pekiştirmek için bir haber daha istiyorum tunacım senden marvelin o çalışmayan bor oyunu çalışıyormu?

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,765
42,138
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Çalışmıyor dostum,bu sefer eski emulatördeki hatanın aynısı değilde başka bir hata verdi,oyunu yapan ve emulatörü hazırlayan SX arkadaşımıza durumu belirttim,benden oyunu istedi upload ettim verdim :) haber bekliyorum

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
788
0
16
40
Çalışmıyor dostum,bu sefer eski emulatördeki hatanın aynısı değilde başka bir hata verdi,oyunu yapan ve emulatörü hazırlayan SX arkadaşımıza durumu belirttim,benden oyunu istedi upload ettim verdim :) haber bekliyorum
olsun tunacım bu bile iyi bi haber işallah biz borcuları sevindirir yapar şu oyunu :D

trakyali

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 13, 2009
61
3
8
tsk mctuna bir oyun yetmez söyle bir dosya hazirlayip sunsan iyi sahane olur saygilar