Oyun Güncelleme kapatma ?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde halid tarafından oluşturulan Oyun Güncelleme kapatma ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 683 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Oyun Güncelleme kapatma ?
Konbuyu başlatan halid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tusubasa1986

halid

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 4, 2011
159
1
18
45
Merhaba Arkadaslar, bazen ihtiyactan PS4 ü internete baglamam gerekiyor (FTP islemleri vs.) ama sistemi nete baglar baglamaz bütün oyunlarin update ni indirmeye basliyor
hepsini tek tek durdurmam gerekiyor bazisini biraz indiriyor, cocuklar oyunu acarken soru soruyor durmadan update beklensin mi yüklensin mi diye oyunu acamiyorlar. bende mecbur update siliyorum ve bu sekilde kisir döngü icindeyiz. Bütün downloadlar kapali bende hen yapinca disable update payload ini da yüklüyorum ama o halde bile nete baglayinca indirmeye basliyor hemen.bunun bi cozumu var mi acaba ?

Her türlü tavsiye icin tesekkür ederim simdiden.

polexch

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 3, 2020
190
57
28
Ağ ayarlarına gelin internet bağlantısını ayarla-wifi ya da kabloluyu seçin sonra özel'e basın dns haricindeki herşeye otomatik diyin dns ayarlarına gelince manuel'e basın ve sonra şu dns ayarlarını yapın;

Birincil DNS:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

İkincil DNS:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Sonra yine devam diyin sadece dns ayarına manuel demeniz yeterli diğerlerinde otomatiğe basın. Artık güncelleme bildirimi sistem yazılımı v.s gelmeyecek

halid

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 4, 2011
159
1
18
45
Ağ ayarlarına gelin internet bağlantısını ayarla-wifi ya da kabloluyu seçin sonra özel'e basın dns haricindeki herşeye otomatik diyin dns ayarlarına gelince manuel'e basın ve sonra şu dns ayarlarını yapın;

Birincil DNS:

İkincil DNS:

Sonra yine devam diyin sadece dns ayarına manuel demeniz yeterli diğerlerinde otomatiğe basın. Artık güncelleme bildirimi sistem yazılımı v.s gelmeyecek
Update dosyalari gene geldi ama indirilemiyor hatasi ile sonuca ulasmis oldum. Cok tesekkür ederim.

boncuk3342

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 1, 2018
91
10
8
Dns adreslerini bugüne kadar kullanıyordum şu an itibariyle internete bağlanamıyorum başka dns adresi kulandım bu seferde yazılım güncellemeye çalışıyor sistem 9.00 ps4 de kullanacağım başka dns adresi varmı arkadaşlar

tusubasa1986

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 7, 2023
125
64
28
wep aktivator yapıp kullanıcıyı etkinleştiridiniz için otomatik oyun güncellemeleri ve yazılım güncellemesini indirir aktif olmayan bir hesap kullanırsanız indirme yapmaz