PS3 DLC + YAMA Pes 2015 Data Pack 2.0

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Oyun DLC Paketleri kategorisinde Sayqho tarafından oluşturulan Pes 2015 Data Pack 2.0 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,160 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 214 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Oyun DLC Paketleri
Konu Başlığı Pes 2015 Data Pack 2.0
Konbuyu başlatan Sayqho
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canerr47

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,331
11,164
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git

Pes 2015 Datapack 2.0
:download:
[HIDE-THANKS]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Alternatif Yandex
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

rar şifresi : mcpsp.com
[/HIDE-THANKS]

BLUS31480 1.02 Güncellemesi
[HIDE-THANKS]

[/HIDE-THANKS]

BLES02088 1.02 Güncellemesi
[HIDE-THANKS]

[/HIDE-THANKS]
Oyununuzun kodu BLUS31480 Yapacağınız Kurulum :

[HIDE-THANKS]İndirdiğimiz dosyayı rardan çıkartalım dosyamızın ismi BLUS31480_DATAPACK olacak.Bu dosyayı ve indirmiş olduğumuz güncelleme dosyasını Fat32 formatlı bir usb/flash diske kopyalayalım.

Sonra ps3'e gelip usb'mizi takalım, multiman'e girelim ve Start + Select tuşlarına aynı anda basalım yada üçgene basıp Dosya Yöneticisi yazan yere girelim.

Gelen ekranda Ps3 Root ordan dev_usb000 veya dev_usb001 taktığınız porta göre değişiklik gösterir. flash diskimize attığımız dosyaya gelip x'le seçip yuvarlak tuşuna basarak kopyala diyelim.

Sonra az önceki ekrana gelip sırasıyla Ps3 Root - dev_hdd0 - game klasörleründe boş bir alandayken yuvarlak tuşuna basıp yapıştır diyelim.

Son olarak install package files'dan oyunun güncelleme dosyasını kuralım. Eğer daha önce datapack yüklediyseniz işleminiz buraya kadar ama daha önce datapack yüklemediyseniz adımlara devam edin.

Bu işlemlerden sonra makinayı kapatıyoruz.

Şimdi recovery menüde açmamız lazım ps3'ü, bu işlemi nasıl yapacağını bilmeyenler altta verdiğim video'dan izlesinler..

Recovery Menüde 4. seçeneği seçiyoruz. Rebuild Database ve makina kapanıp açıldığında gelen uyarılara evet diyoruz.

Artık oyuna girebiliriz işlemimiz tamamdır..[/HIDE-THANKS]

Oyununuzun kodu BLES02088 Yapacağınız Kurulum :

[HIDE-THANKS]İndirdiğimiz dosyayı rardan çıkartalım dosyamızın ismi BLUS31480_DATAPACK olacak.Bu dosyanın ismini BLES02088_DATAPACK olarak değiştirin ve dosyayı Fat32 formatlı bir usb/flash diske kopyalayalım.

Sonra ps3'e gelip usb'mizi takalım, multiman'e girelim ve Start + Select tuşlarına aynı anda basalım yada üçgene basıp Dosya Yöneticisi yazan yere girelim.

Gelen ekranda Ps3 Root ordan dev_usb000 veya dev_usb001 taktığınız porta göre değişiklik gösterir. flash diskimize attığımız dosyaya gelip x'le seçip yuvarlak tuşuna basarak kopyala diyelim.

Sonra az önceki ekrana gelip sırasıyla Ps3 Root - dev_hdd0 - game klasörleründe boş bir alandayken yuvarlak tuşuna basıp yapıştır diyelim.

Son olarak install package files'dan oyunun güncelleme dosyasını kuralım. Eğer daha önce datapack yüklediyseniz işleminiz buraya kadar ama daha önce datapack yüklemediyseniz adımlara devam edin.

Bu işlemlerden sonra makinyayı kapatıyoruz.

Şimdi recovery menüde açmamız lazım ps3'ü, bu işlemi nasıl yapacağını bilmeyenler altta verdiğim video'dan izlesinler..

Recovery Menüde 4. seçeneği seçiyoruz. Rebuild Database ve makina kapanıp açıldığında gelen uyarılara evet diyoruz.

Artık oyuna girebiliriz işlemimiz tamamdır..[/HIDE-THANKS]

Data Pack 2 Özellikleri:

-4 Yeni Takım: Beşiktaş FC Basel 1893, FC Bate Borisov ve NK Maribor
-73 Yeni oyuncu yüzü: Karim Bellarabi, Iker Muniain, Gerard Deulofeu, José Callejón, Aaron Ramsey, Luke Shaw, Rúben Neves vb..
-10 Yeni ayakkabı: Adidas, Umbro ve Mizuno
-15 Yeni resmi maç topu
-Forma yenilemeleri: River Plate, Estudiantes, Almanya ( Milli takım)
Anlatım bana aittir, alıntı değildir..

[video=youtube;_2YnGGUOJks]https://www.youtube.com/watch?v=_2YnGGUOJks&list=WL0803A8D144F76B53[/video]​

Son düzenleme:

mehmet2576

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 20, 2010
360
137
43
35
Abi senin bu yöntem biraz uzun oluyor. Ben başka forumdan bakarak güncelleme yaptım. BLUS31480_DATAPACK dosyasını hdd0/game klasörünün içine atıyoruz, sonra oyuna girince dlc otomatik olarak yükleniyor. Böyle yapmayı denedin mi?

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,331
11,164
113
Siteye Git
Abi senin bu yöntem biraz uzun oluyor. Ben başka forumdan bakarak güncelleme yaptım. BLUS31480_DATAPACK dosyasını hdd0/game klasörünün içine atıyoruz, sonra oyuna girince dlc otomatik olarak yükleniyor. Böyle yapmayı denedin mi?
Mehmet Daha önce datapack yüklediysen zaten o şekilde yapacaksın. Ben herkes anlayabilsin diye uzun uzun anlatım yapıyorum.

dosya ne zaman yuklenecek...
Şu an %55 fazla sürmez..

mehmet2576

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 20, 2010
360
137
43
35
Şimdi bir sorum olacak abi sana. Ben pes 2015'in psn versiyonunu kurdum (hani şu multiman'da olmayan, playstation'un oyun arayüzünde olan şekli ile). Ben oyunun datapack'ini yükleyebiliyorum ama versiyonu yüklenmiyor. Versiyon update'i de kurdum, 1.00.01 olarak gözüyor aslında 1.02 yada 2.00 olması gerekli. Datapack 2.0 olarak gözüküyor, orada sorun yok.
Nete bağlayıp yüklemeyi denedim, yüklüyor yüklemesine ama lisans hatası veriyor daha sonra oyun ve hiçbir şekilde açılmıyor. Sende biliyorsun ki versiyon update'leri oyuna etki eden en önemli update'lerdir ve ben bunu yüklemek zorundayım. Bu sorunu nasıl aşabilirim?

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,331
11,164
113
Siteye Git
Şimdi bir sorum olacak abi sana. Ben pes 2015'in psn versiyonunu kurdum (hani şu multiman'da olmayan, playstation'un oyun arayüzünde olan şekli ile). Ben oyunun datapack'ini yükleyebiliyorum ama versiyonu yüklenmiyor. Versiyon update'i de kurdum, 1.00.01 olarak gözüyor aslında 1.02 yada 2.00 olması gerekli. Datapack 2.0 olarak gözüküyor, orada sorun yok.
Nete bağlayıp yüklemeyi denedim, yüklüyor yüklemesine ama lisans hatası veriyor daha sonra oyun ve hiçbir şekilde açılmıyor. Sende biliyorsun ki versiyon update'leri oyuna etki eden en önemli update'lerdir ve ben bunu yüklemek zorundayım. Bu sorunu nasıl aşabilirim?
Oyunun psn versiyonunun 1.02 fix'ini yüklersen böyle bir sorunla karşılaşmazsın. Yalnız yeni güncelleme çıktığında misal 1.03 ona uygun fix'i yüklemelisin.

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,331
11,164
113
Siteye Git
Install 4.21 FIX
Oyunun avrupa versiyonunda birisi böyle bir paylaşım sunmuş ama çalışacağını sanmıyorum. Çünkü 4.21 ve üzeri için bir fix galiba.
Neden çalışmasın hangi versiyonu kullanıyorsun ki? 4.21 fix 4.21 ve üstü versiyonlarda çalışır.