Peter Jackson's King Kong EUR-USA FULL ISO 547 MB

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp Iso Oyun kategorisinde hako tarafından oluşturulan Peter Jackson's King Kong EUR-USA FULL ISO 547 MB başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,344 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp Iso Oyun
Konu Başlığı Peter Jackson's King Kong EUR-USA FULL ISO 547 MB
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan LAZ41

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,924
10,810
113
Peter Jackson's King Kong USA FULL ISO 472 MB

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 386 MB]

Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Tested : 5.00 M33-6
Diller/Language : English
Çıkış adı/Release name : King_Kong_USA_PSP-DMU
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Peter Jackson's King Kong EUR FULL ISO 547 MB

[Rar : 299 MB]
[Rar : 143 MB]

................ veya ................

[Rar : 299 MB]
[Rar : 143 MB]

Linkler birbirinin aynıdır/Links are interchangeable
Password : hako
Ripped : yok/untouched
Tested : 5.00 M33-6
Diller/Language : English - Spanish - German - Italian - Dutch - Danish - Swedish - Norwegian - Finnish - French
Çıkış adı/Release name : Peter.Jacksons.King.Kong.PSP-Allstars

Son düzenleme:

efedefne06

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 24, 2012
3
0
0
hako abi 1.link 10 saat falan iniyor diğer linkden 11yi indirmeyi denedim oda 404 bi ayarlamısın

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,924
10,810
113
filecloud.io - Uptobox - 4Shared.com - mega.co.nz LINK GENERATOR

Ancak Bu siteden indirmek için ücretsiz üye olmak gerekir.

Son düzenleme:

Rasdf

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 7, 2013
4
0
0
30
hako bunu nasıl yüklücez ya beceremedım

hako_Jr

Böcek
Kayıt Üyemiz
Mar 23, 2009
166
86
28
27
hako bunu nasıl yüklücez ya beceremedım
Önce Bu iki partı indir sonra part1 e sağ tıkla buraya çıkart de şifre soracak hako yaz partlar açılacak ve oyunun ismi yazan bir klasör göreceksin onun içinde de winrar paketler göreceksin onların da ilkine sağ tıklayıp buraya çıkart diyeceksin orada partlar açılıp boyutu büyük bir dosya göreceksin o dosya oyunun .ISO uzantılı dosyasıdır onu psp deki ISO klasörüne atacaksın.

Rasdf

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 7, 2013
4
0
0
30
Önce Bu iki partı indir sonra part1 e sağ tıkla buraya çıkart de şifre soracak hako yaz partlar açılacak ve oyunun ismi yazan bir klasör göreceksin onun içinde de winrar paketler göreceksin onların da ilkine sağ tıklayıp buraya çıkart diyeceksin orada partlar açılıp boyutu büyük bir dosya göreceksin o dosya oyunun .ISO uzantılı dosyasıdır onu psp deki ISO klasörüne atacaksın.
Allah senden razı olsun bide bişiy sorucam senin oyunlarını daha hızlı indirmenın bı yolu varmı 70 ile falan ındırıyorda yeniyim rahatsızlık veriyorsam kusura bakma

hako_Jr

Böcek
Kayıt Üyemiz
Mar 23, 2009
166
86
28
27
Babam adına teşekkür ederim ben oğluyum :D

uptobox veya ifile.it veya filecloud için Link generator kullanırsan daha hızlı indirirsin burada var

Rasdf

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 7, 2013
4
0
0
30
Babam adına teşekkür ederim ben oğluyum :D

uptobox veya ifile.it veya filecloud için Link generator kullanırsan daha hızlı indirirsin burada var

biliyorum Jr yi görmemişim :D şey bu sabah onalr çalışmıyordu ondan sordum ginede saol birde bilinen fps oyunlarının nereredeyse hepsını bıtırdım ne önerirsin ?

********-- Post added at 21:31 ********-- Previous post was at 21:27 ********--

hako jr kardeş bu çeviricide 5 günlük limitinizi oldurdunuz diyor fps yı bosver bunu nasıl çözebilirim ?

********-- Post added at 21:32 ********-- Previous post was at 21:31 ********--

bide uptobox çevirici kapalı mı kullanılmıyor galıba