PLAYSTATION 1 İÇİN İSTEDİĞİNİZ BİR OYUNA TÜRKÇE YAMA YAPACAĞIM

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 1 Oyunları kategorisinde ahm3t.exe tarafından oluşturulan PLAYSTATION 1 İÇİN İSTEDİĞİNİZ BİR OYUNA TÜRKÇE YAMA YAPACAĞIM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,464 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 1 Oyunları
Konu Başlığı PLAYSTATION 1 İÇİN İSTEDİĞİNİZ BİR OYUNA TÜRKÇE YAMA YAPACAĞIM
Konbuyu başlatan ahm3t.exe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sipahi60

TÜRKÇE YAMAYA YARDIM ETMEK İSTER MİSİNİZ?

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

PS1 Oyuncusu

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 10, 2021
4
2
3
metal gear serisine yapa bilirsin. Ilk oyundan bahsediyorum 1987 senesinde cikan. Hikayesi guzeldi, hatta pc de yama yapmak daha kolay diye biliyorum.

sosyopat

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 1, 2020
12
0
1
FF7 ye PC için yama yapıldı, bu yama ps1 e port edilebirise güzel olur.Telefonda PS1 emulator'üyle oynanır.Bu arada GTA Advance yamasını bekliyoruz.

AwESquxr

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 7, 2021
2
1
3
videolarına baktığım kadarıyla yok bir seçenekle aktif edilebiliyorsa bilemiyorum :)

Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

evet bu olabilir işte altyazı seçenekleride mevcut neden olmasın

Parasite eve 2 ve Resident evil 3 Nemesis oyunlarına Türkçe Yama yapacak mısınız?

Çünkü ben bu 2 oyunlara yaklaşık 15 sene önce Türkçe Yama yapmaya kalkıştım. Ve 10 senenin sonunda Parasite Eve 2 ve Resident Evil 3 Nemesis
oyunlarının tüm algoritmasını çözdüm.

Fakat 2 oyun içinde elimde gerekli tüm araçlar olmasına rağmen vakit bulamadığım için bu işe girişemedim. Ve yakın bir zamanda Önce
Parasite Eve 2 için sonra da Resident Evil 3 Nemesis için Türkçe Yama çalışmalarına başlayacağım.

Ayrıca Parasite Eve 2 öyle basitçe oyunun tüm dosyalarına ve dialoglarına müdahale edebileceğiniz bir PS1 oyunu değildir. 7 sene boyunca Parasite Eve 2 oyunu tam olarak hiçbir dilde yama yapılamadı. Parasite Eve2 oyunun müdahale edilemeyen ilk poligon bölümündeki diologlar ve birçok resim dosyasını kırabilmek için bir ülkedeki forumda bir hacker a 5000 $ dolar kadar ödeme yapmak üzerelerdi. Fakat algoritmayı kendileri çözdü ve Parasite Eve 2 için tüm scriptler ve resim dosyalarına müdahale edilebilir hale geldi ve %100 yama çalışması ancak yapılabildi.

Eğer siz Parasite Eve 2 oyunun ilk poligon sahnesinde geçen şu dialogu değiştirebiliyorum diyorsanız

PIERCE
-------
What's the matter, Aya?

" What's the matter, Aya?" dialogunu onaltılık da veya başka bir araçla text olarak bulurum ve içine hiç karakter sınırına takılmadan istediğim uzunlukta ve Türkçe karakterleride ekleyerek değiştiririm diyorsanız.

İşte o zaman ben bu oyun için boşuna zamanımı harcayıp boşuna emek vermiyeyim.

Lütfen cevap verin yoksa başka projeler üstünde çalışacağım.

egemen010

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 3, 2020
13
0
1
fear effect

playstation 1,in en iyi oyunu bana göre buna türkçe yama olursa süper olur