MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 APPS kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PlayStation 4 Save Mounter başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,131 kez görüntülenmiş, 203 yorum ve 128 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 APPS
Konu Başlığı PlayStation 4 Save Mounter
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan anis river

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,094
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

PlayStation 4 Save Mounter ile başka bir oyuncuya ait save dosyalarını kendi konsolunuzda kullanmanızı sağlamaktır

Yani internet üzerinden bitirilmiş veya % bilmem kaçı tamamlanmış veya başka bir özelliği olan kayıt dosyalarını kendi konsolunuza yükleyebilir ve bu kayıt dosyasının oyunu başlatarak devam edebilirsiniz

Teori olarak kendinize ait save dosyalarının yedeklerini hard disk değişimi sonrasında tekrar konsolunuza yükleyebilir ve oyunlara kaldığınız yerden de devam edebilirsiniz

DOWNLOAD
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
Save Mounter 9.00'da çalışan versiyon(Test edildi).
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
Proram PC üzerinde çalışmaktadır ps4 konsolunuzun IP adresini yazarak konsola bağlanıyorsunuz ve ps4debug.bin dosyasını konsolunuza gönderiyorsunuz

Sonrasında aşağıdaki anlatımda olduğu gibi işlemleri yaparak tamamlıyorsunuz, biraz karışık görünsede bir kaç deneme ile çözülebilecek bir işlemdir

Orjinal bağlantı ve anlatım için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

W4D3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2017
141
29
28
Paradise
Gerçekten çok güzel bir uygulama paylaşılmış umarım birde fan programı yayınlarlar birde üzerine multiman yaptılar mı bu iş tamamdır

KARANTI

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 6, 2009
44
5
8
37
bundan sonra save dosyalarını da görebiliriz demektir. ben bütün kurulumları yaptım oldu fakat internette save game bulmak oldukça zor olduğu için orada tıkandım.Bence forumda ftp yoluyla indirdiğimiz save gamelerimizi paylaşabileceğimiz bir bölüm olmalı.