PS Classic Gizli Menü + 60 FPS Mod + Tema ve Oyun Ekleme

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sony Emulation kategorisinde hazretidentist tarafından oluşturulan PS Classic Gizli Menü + 60 FPS Mod + Tema ve Oyun Ekleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,135 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 35 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sony Emulation
Konu Başlığı PS Classic Gizli Menü + 60 FPS Mod + Tema ve Oyun Ekleme
Konbuyu başlatan hazretidentist
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan omer10da

Hamz06

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 29, 2019
160
27
28
İstanbul
Bildiğiniz üzere PS Classic rahatlıkla bir USB bellek aracılığı ile kırılabiliyor ve oyun yüklenebiliyor.
Hazır indirime girmişken birçok kişinin bu indirimden faydalandığını düşünerek işinize yarayacak videoları aşağıda bırakıyorum..

Klavye olmadan gizli menüye giriş ( 60 FPS modunu açıp tüm oyunlarda daha fazla performans sağlayabilirsiniz.)
[Gizli içerik]

AutoBleem ile hızlı yoldan modlama oyun ve tema ekleme
[Gizli içerik]

Teşekkürler

bluessecret

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2020
3
0
1
Bildiğiniz üzere PS Classic rahatlıkla bir USB bellek aracılığı ile kırılabiliyor ve oyun yüklenebiliyor.
Hazır indirime girmişken birçok kişinin bu indirimden faydalandığını düşünerek işinize yarayacak videoları aşağıda bırakıyorum..

Klavye olmadan gizli menüye giriş ( 60 FPS modunu açıp tüm oyunlarda daha fazla performans sağlayabilirsiniz.)
[Gizli içerik]

[Gizli içerik]

teşekkürler

erdem_61500

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 18, 2012
4
1
1
43

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]

Teşekkürler