PS VITA 3G sorunu

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Teknik Destek kategorisinde egehan90 tarafından oluşturulan PS VITA 3G sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,958 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Teknik Destek
Konu Başlığı PS VITA 3G sorunu
Konbuyu başlatan egehan90
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan devdev

egehan90

Erişim Engelli
Eki 16, 2010
56
1
0
28
Öncelikle herkese merhaba.Benim elimde ps vita 3g+vifi var.3g kullanarak internete giriyordum.Elimde turkcell hat vardı.Ben elimdeki hattan başka bir hat taktım makineye oda turkcell idi internet paketi yoktu ve 3g açık değildi.Ps vita ya taktığımda karşıma mgb internet seçenekleri geldi ben de internet yerine mgb yi seçtim olan ondan sonra oldu.Eski hattı taktığımda(internete sorunsuzca girdiğim hattı)3g logosu gelmemeye başladı.Ps vitaya bütün herşeyi yaptım resetledim hafıza kartına bile format attım.Başka hatlardan da denedim ama hala düzelmedi :( lütfen yardım edin.

roverandom

Shinigami
Kayıt Üyemiz
Eki 13, 2008
829
23
18
44
japonya
setting-network-mobile network-simcard setting e bak istersen,belki lock sim i aktif ettin

yada ayni yolda APN setting de degisiklik olmusda olabilir(internet baglanti statusuu) belki burdan da duzeltebilirsin

egehan90

Erişim Engelli
Eki 16, 2010
56
1
0
28
Söylediklerinizi zaten denemiştim önceden yine düzelmemişti.Ben o taktığım hatta 3g yi açıp internet paketi yapsam acaba düzelir mi?

roverandom

Shinigami
Kayıt Üyemiz
Eki 13, 2008
829
23
18
44
japonya
Söylediklerinizi zaten denemiştim önceden yine düzelmemişti.Ben o taktığım hatta 3g yi açıp internet paketi yapsam acaba düzelir mi?
3g paketini geri takip ana ekranda "benimkinde docomo"yaziyor seninkinde ne yaziyor bilemem ,ordan giris yapip internet secenegini secip verileri yeniletirsen belki duzelir

egehan90

Erişim Engelli
Eki 16, 2010
56
1
0
28
deneyeceğim olursa bilgilendiririm herkese not sakın benim yaptığımı yapmayın alın kendinize bir hat onunla girin yok şunu da denyeyim derseniz sonunuz benim gibi olur.

roverandom

Shinigami
Kayıt Üyemiz
Eki 13, 2008
829
23
18
44
japonya
valla ben farkli hatla denemistim ama basima hic bir sey gelmedi..senin makinada sorun olmasin?