Ps Vita sorunu

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Custom Firmware ( Hack ) kategorisinde Rafael Nadal tarafından oluşturulan Ps Vita sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,482 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Custom Firmware ( Hack )
Konu Başlığı Ps Vita sorunu
Konbuyu başlatan Rafael Nadal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan excitir06_84

Rafael Nadal

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 8, 2013
235
6
18
36
arkadaşlar Ps Vita da jailbreak olayı var mı varsa ps3teki gibi fabrika çıkış versiyonuna mı bakıyoruz kırdırmak için, ve kendim evde yapabilir miyim ya da Ps'ciye mi götürmem gerekiyor, yakın bir arkadaşım almış kendisinde kredi kartı yok psn den oyun alamıyormuş normal bankamatik kartı olmuyor dedi bana, dolayısıyla oyun oynayamıyor, bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

david16

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2011
721
10
0
PSVİTA kırılmadı henüz sadece sanırsam 2.00 a kadar hbl le çıktı hbl ile homebrew uygulamaları ve emulatörleri oynayabiliyorsunuz birde sanırsam PSP oyunları. PSN de VİSA ve Master Card geçerli diye biliyorum normalde olması lazım eğer tekrar deneyip olmuyorsa öneririm size paybyme kart almanız bunla bakiye yükleyip oyun sitelerinden yani origins.steam.psn.xbox live gibiyerlerden oyun vs alabilirsin paybyme kartla sitenize girip başvuru yapman gerekir ama sana öneririm ininal kartı almandır 5 tl kartı ücreti var yüklenen bakiyeden 1 tl kesiyor fakatt paypal desteği var paybyme nin paypal desteği yok. öNERİm ininal kart alman kart çok avantajlı araştır derim avantajları cok yazamam yani buraya :)

Rafael Nadal

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 8, 2013
235
6
18
36
ilgilendiğin için teşekkürler, bir daha denemek lazım, psn plus da iyimiş baya ona da bakmak lazım

david16

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2011
721
10
0
PSN Plus mutalk al 1 yıllık 99 TL her ay 3-4 oyun bedava oluyor indirdiğin oyunları üyeliğin bitinceye kadar oynuyorsun bitince yeniletip tekrardan o oyunları oynayabilirsin çok avantajları var PSN Plus un :)

excitir06_84

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 14, 2009
265
9
18
39
evet plus uyelık cok guzel ya resmen kırdırma karsıtı bır cozum .ayda 2oyun verdıgını farzedelım en kotu120lıra yapar.1ayda parasını cıkarıyo uyelık daha sonra 1sene rahat rahat oyununu oyna.ben oyle yaptım kafam rahat ne bekleyecegım yok kırıldı kırılacak dıye