PS3 EMULATÖR Ps3 Mega Drive ve Master System Multi Emulator

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 - Retro Emulasyon kategorisinde ioriyagami tarafından oluşturulan Ps3 Mega Drive ve Master System Multi Emulator başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,338 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 - Retro Emulasyon
Konu Başlığı Ps3 Mega Drive ve Master System Multi Emulator
Konbuyu başlatan ioriyagami
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zugo

ioriyagami

Reşadiyeli
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2008
2,264
25
48
40
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Bu emulatorle Sega firmasının efsanevi iki konsolunun oyunlarını sorunsuzca oynayabilirsiniz.

Bu emulatoru kullanabilmek için Jailbrekli 3.41 ya da CFW 3.55 kurulmuş Ps3 lerinizi kullanabilirsiniz.

Kurulum:
1. Rardan çıkan dosyaları harici FAt32 şeklinde biçimlendirilmiş diske atın
2. 3.41 kullanıyorsanız "genesis-plus-gx-ps3-v1.3-fw3.41.pkg" sini install pkg files kısmından kurun
3. 3.55 kullanıyorsanız "genesis-plus-gx-ps3-v1.3-cfw3.55.pkg" sini install pkg files kısmından kurun
4. Bir klasör içine Mega Drive ve Master System romlarınızı topluca atın. Uzantısı Zip, SMD, Bin, Gen, SMS olabilir. Tavsiyem daha az yer kaplaması açısından zip şeklinde olanları kullanmanızdır.
5. Emulatoru açın ve eğer Mega Drive oyunları oynayacaksanız Genesis Mode ve Master System oyunları oynayacaksanız Master System Mode u seçmeniz lazım. (Üçgen tuşu ile)
6. Basit bir filebrowsera sahiptir; romlarınız neredeyse oraya gidip oyununuzu oynayabilirsiniz.

Detaylı kullanım rehberi paylaştığım dosya içinde İngilizce olarak mevcuttur.

Emulatoru buradan indirebilirsiniz:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

zugo

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 4, 2008
3
0
0
44
selam arkadaşlar benim bir kaç sorum olacak cvp yazarsanız sevinirim benim ps 3 şu anda 4.40 versiyonda emulatör oyunları oynamak istiyorum bunlar fba sega ilk çıkan ateri oyunları mame oyunları ateri salonundaki vb bu tür oyunları oynamak istiyorum bildiğim kadarıyla retro diye bir program yüklüyormuşuz bunu yüklemek tüm oyunları çalıştırırmı yoksa ayrı ayrı programlarmı yükleyeceğiz birde aradığım bu oyunları nereden bulabilirim tam binlerce oyun var diyorlar bildiğiniz site varmı tşk ler

********-- Post added at 04:40 ********-- Previous post was at 04:39 ********--

selam arkadaşlar benim bir kaç sorum olacak cvp yazarsanız sevinirim benim ps 3 şu anda 4.40 versiyonda emulatör oyunları oynamak istiyorum bunlar fba sega ilk çıkan ateri oyunları mame oyunları ateri salonundaki vb bu tür oyunları oynamak istiyorum bildiğim kadarıyla retro diye bir program yüklüyormuşuz bunu yüklemek tüm oyunları çalıştırırmı yoksa ayrı ayrı programlarmı yükleyeceğiz birde aradığım bu oyunları nereden bulabilirim tam binlerce oyun var diyorlar bildiğiniz site varmı tşk ler