PS3 Mortal Kombat Shaolin Monks Convert by mctuna

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 İçin PS2 Oyunları kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS3 Mortal Kombat Shaolin Monks Convert by mctuna başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,715 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 İçin PS2 Oyunları
Konu Başlığı PS3 Mortal Kombat Shaolin Monks Convert by mctuna
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GOKSUAKAA

taylanozgur

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 15, 2011
194
36
0
34
Yok beceremedim.4.31 cfw kurdum reactpsn programın çalıştırdım hem sağd a hem sol usbde denedim ecdata lasörüde vardı ama yok olmadı .aa olan kullanıcı adı react oldu 1rif 0edat yazıyor. oyuna tıkladığımda telif hakkı uyarısı alıyorum.Çok ufak bir yerde hata yapıyorum ama neresi anlamadım.

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
872
113
37
PSLAND:)
Her ps2 oyunu böyle çalıştırılabiliyormu?
Görüntü nasıl?
Kardes calistirilabiliyor.Ama yegenimle beraber Crash Twinitisary i calistiramadik.oyun videilari aciliyor ama loading de takili kaliyor ve ps3 un fisini cekerek kapatmak zorunda kaliyoruz:(

Отправлено с моего GT-N7100 через Tapatalk

dead_space

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 26, 2011
645
314
0
39
Slm Tuna güzel bir paylaşım arkadaslar oyun icinde küçük bir hile ile mk 2 yi açığa çıkarabilirsiniz Tuna paylasacakmisin ekliyeyimmi bu Arda yimese bir subzero mitolojinin yerini tutmuyor malesef

Bump: Mortal kombat 2 oyununu açığa çıkarma
Oyunun ana menüsünde iken L2 tuşunu basili tutalım sonra sırası ile önce kare tuşuna sonra yon tuşları ile yukarı,aşağı,sag,sol ve R2 tuşu son olarak da kare tuşuna basalım bir ses duyacaksınız o zaman oyun açığa çıkmış demektir kontent sekmesinden oyuna giriş yapabilirsinz
Herkese iyi eğlenceler emeğe karsı teşekkür etsenizde etmesenizde sagolun arkadaslar
Not uygulamaları normal aralıklar ile yapınız arada boşluk vermeden olmazsa tekrardan oyunun video alanına çıkış yapınız ve tekrardan oyunu başlatma sekmesine girerek yeniden deneyiniz

kurt26

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 9, 2010
847
13
18
Siteye Git
Kardes calistirilabiliyor.Ama yegenimle beraber Crash Twinitisary i calistiramadik.oyun videilari aciliyor ama loading de takili kaliyor ve ps3 un fisini cekerek kapatmak zorunda kaliyoruz:(

Görüntü nasıl acaba silent hill 4 hd çıkmış hiçbiryerde yok paraya satıyorlar hala niye hacklememişler çözemedim?

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
872
113
37
PSLAND:)
Görüntü nasıl acaba silent hill 4 hd çıkmış hiçbiryerde yok paraya satıyorlar hala niye hacklememişler çözemedim?
Kardes oyuna giremedikki biturlu:(

barbar2

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 4, 2012
803
721
0
antarktika
emülatör ile görüntü iyi olmuyor. ben kendi adıma ps2 oyunlarının hd koleksiyonlarını ve ps3 e port edilenleri oynuyorum. hem görüntü süper hemde yülklemesi kolay :)

elimdeki ps2 oyunlarının bağzıları:
splinter cell 3 lü seri hd
devil may cry 3 lü seri hd
gow hd collection
ıco & shadow of colossus
sly trilogy 3 lü seri
resident evil 4 ve code veronica x
prince of persia trilogy 3 lü seri
jack and daxter hd collection
tomb raider trilogy 3 lü seri

aklıma gelenler bunlar daha çok ps2 oyunu var elimde ama ps3 oyunlarından sıra gelmiyor. tavsiyem port edilen yada hd koleksiyon olarak çıkan versiyonları oynayın. ama tabii herkezin kendi kararıdır :)