PS3 CFW + APPS PS3 PKG Dosyaları Nasıl Bölünür ? Rehber

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS3 PKG Dosyaları Nasıl Bölünür ? Rehber başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,874 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı PS3 PKG Dosyaları Nasıl Bölünür ? Rehber
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mahmut72

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,097
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Merhaba arkadaşlar

Bu rehberimizde 4gb'den büyük olan PS3 PKG oyunları dosyalarını nasıl böleceğimizi anlatacağım

Bölünmüş PKG dosyalarını FAT32 formatlı hard diskinize atabiliceksiniz ve HAN sisteminde kullanabilirsiniz

Aşağıdaki bağlantıdan gerekli programı indirip bilgisayarımıza yükleyelim, yükleme yapmadan önce antivirüs programınızı devre dışı bırakmayı unutmayınız

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Program kurulumu bittikten sonra masaüstüne simge gelmeyebilir, hemen şu adımları izleyin

Bilgisayarıma girin,C sürüsücüne girin kullanıcılar klasörüne girin

Burada kullanıcı adınızı yazan klasör içerisine giriniz

Buradan ps3tools yazan klasör içerisine giriniz

Tekrar ps3tools klasörü içerisine giriniz,sonrasında tools klasörüne giriniz ve PKG_ContentID.exe uygulamasını bulunuz

PKG_ContentID.exe uygulamasına sağ tıklayın ve bir kereye mahsus yönetici olarak çalıştırın ve programı kapatın

Sonrasında 4gb den büyük olan ve bölmek istediğiniz pkg dosyasına sağ tıklayın ve PKG Tools sekmesine üzerine gelin açılan yeni pencereden de en altta bulunan Splite PKG sekmesine tıklayın

İşlemimiz bu kadar,bölünen oyununuzu konsolunuza yükleyebilirsiniz

adestim

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 4, 2010
308
76
28
41
Bu yöntem ile bütün oyunları 3*** cihazlarda da oynayabilirmiyiz.

adestim

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 4, 2010
308
76
28
41
Soruyu yanlış sordum özür dilerim.3*** ve üzeri chazlarda clone yöntemi ile oyun yüklüyoruz.Ve çalışan oyun sayısı oldukça az.Bu son gelişmeler ile birlikte bütün oyunları pkg formatına çevirip bu program ile bölüp kırılmayan model cihazlarımıza direkt olarak yükleyip oynayabilirmiyiz.

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,097
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Soruyu yanlış sordum özür dilerim.3*** ve üzeri chazlarda clone yöntemi ile oyun yüklüyoruz.Ve çalışan oyun sayısı oldukça az.Bu son gelişmeler ile birlikte bütün oyunları pkg formatına çevirip bu program ile bölüp kırılmayan model cihazlarımıza direkt olarak yükleyip oynayabilirmiyiz.
Bütün oyunlar çalışmaz maalesef klon sistemi ile aynı diyebilirim

lars_alexandersson1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2018
138
43
28
Merhaba arkadaşlar

Bu rehberimizde 4gb'den büyük olan PS3 PKG oyunları dosyalarını nasıl böleceğimizi anlatacağım

Bölünmüş PKG dosyalarını FAT32 formatlı hard diskinize atabiliceksiniz ve HAN sisteminde kullanabilirsiniz

Aşağıdaki bağlantıdan gerekli programı indirip bilgisayarımıza yükleyelim, yükleme yapmadan önce antivirüs programınızı devre dışı bırakmayı unutmayınız

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Program kurulumu bittikten sonra masaüstüne simge gelmeyebilir, hemen şu adımları izleyin

Tekrar ps3tools klasörü içerisine giriniz,sonrasında tools klasörüne giriniz ve PKG_ContentID.exe uygulamasını bulunuz

PKG_ContentID.exe uygulamasına sağ tıklayın ve bir kereye mahsus yönetici olarak çalıştırın ve programı kapatın

Sonrasında 4gb den büyük olan ve bölmek istediğiniz pkg dosyasına sağ tıklayın ve PKG Tools sekmesine üzerine gelin açılan yeni pencereden de en altta bulunan Splite PKG sekmesine tıklayın

Yalnız bu oyunu böldükten sonra pkg formatına çevirmiyor oyunu klasör haline getiriyor yardımcı olabilir misiniz neden direk pkg olarak bölmüyor oyunları

isoemin

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 23, 2019
1
0
1
Merhaba arkadaşlar

DOWNLOAD

dostum ben yapıyorum pkg tools menü çıkmıyor 2 gündür ugraşıyorum yokmu bir yolu ya