Ps4 2 ye bölünmüş harddisk kullanma

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde dantegodof tarafından oluşturulan Ps4 2 ye bölünmüş harddisk kullanma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 561 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Ps4 2 ye bölünmüş harddisk kullanma
Konbuyu başlatan dantegodof
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dantegodof

dantegodof

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 3, 2013
219
45
28
31
Arkadaşlar bende 2 tb harddisk var ve bu harddisk 2 ye böldüm c ve d olarak ps4 oyunları sadece 1 tb lik bölüm görüyor diger böldüğüm sürücüyü nasil 1. Surucu yapabilirim

Pc den surucu harfini gizledim olmadi c ile d sürücü sirasini değiştim yine olmadı

Yada ps4 den 2 ye bölünmüş sürücünün birini kaldirma imkanim varmi

Ps4 5.05

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,767
42,168
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Arkadaşlar bende 2 tb harddisk var ve bu harddisk 2 ye böldüm c ve d olarak ps4 oyunları sadece 1 tb lik bölüm görüyor diger böldüğüm sürücüyü nasil 1. Surucu yapabilirim

Pc den surucu harfini gizledim olmadi c ile d sürücü sirasini değiştim yine olmadı

Yada ps4 den 2 ye bölünmüş sürücünün birini kaldirma imkanim varmi

Ps4 5.05
Ayırdığınız bölümü GPT yaparak denermisiniz?

dantegodof

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 3, 2013
219
45
28
31
Ayırdığınız bölümü GPT yaparak denermisiniz?
Tuna abi d sürücü de pkg oyunlar var oyunlari kurmak istediğim zaman d sürücüsündeki oyunlari görüyor ama ben c surucude oyunlari apptousb ile kopyaladım aybi islemi d surucu icinde yapmak istiyorum ama d sürücü o sekilde oyunu kopyaldigimda görmüyor yine c sürücü deki oyunları görüyor yada apptousb icin d surucude calistirma imkanim varmi