MCTUNA PS4 PS4 9.00 Kırma Jailbreak Modül

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PLAY STATİON 4 ALIŞ VERİŞ kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS4 9.00 Kırma Jailbreak Modül başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,292 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PLAY STATİON 4 ALIŞ VERİŞ
Konu Başlığı PS4 9.00 Kırma Jailbreak Modül
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,097
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

ESP Modul ile 9.00 konsolunuzu Jailbreak yapabilirsiniz

İçerisinde güncel olarak Goldhen 2.0b2 mevcuttur gelecek olan güncellemeleri destekler

ESP modul içerisinde jailbreak dosyaları sorunsuzca saklanır siz istediğiniz zaman konsolunuza konsolunuzun usb girişinden bağlayarak HEN + Jailbreak kırma işlemini sorunsuzca yapabilirsiniz

İşlem tamamen OFFLINE şeklindedir internet bağlantısına hiç bir zaman ihtiyacınız olmayacaktır

HEN + Jailbreak kırma işlemi yaparken kapanma sorunlarını çok çok nadir yaşarsınız

ESP modul güncellenebilir bir üründür HEN ve Exploit güncellemeri geldiğinde güncellemeleri kolaylıkla bilgisayar üzerinden yapabilirsiniz

PS4 9.03 veya daha başka kırma exploitleri çıksada ESP modulü güncelleyerek yine kullanabilirsiniz

Üründen almak için lütfen telefon numaramdan irtibata geçiniz

05536187070 + Whatsapp​

Son düzenleme:

Uskul

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 9, 2020
233
101
43
38
Ben yaptırdım arkadaşlar, çok memnunum, sizlerde beklemeyin MC Tuna"dan yaptırın👏👏👑

Ergin13

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 23, 2019
46
8
8
Selamın aleyküm. Arkadaşlar. Bu işlem ne gibi bir avantaj sağlıyor. Cihazım 6,72 ve kırmayı planlıyorum. Şimdi böyle bir modül taktırınca ne gibi bir artısı oluyor taktırmaz isek ne gibi bir dezavantajı oluyor. Teşekkür ederim

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,097
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Selamın aleyküm. Arkadaşlar. Bu işlem ne gibi bir avantaj sağlıyor. Cihazım 6,72 ve kırmayı planlıyorum. Şimdi böyle bir modül taktırınca ne gibi bir artısı oluyor taktırmaz isek ne gibi bir dezavantajı oluyor. Teşekkür ederim
Aleykum selam @Ergin13

Bu ürün ilk mesajda belirttiğim gibi jailbreak için faydalı bir aparattır içerisinde kırma programlarını barındırır offline şekilde kullanabilirsin

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,020
2,281
113
Aleykum selam @Ergin13

Bu ürün ilk mesajda belirttiğim gibi jailbreak için faydalı bir aparattır içerisinde kırma programlarını barındırır offline şekilde kullanabilirsin
Hocam fiyat ne bilsek ona gore bizde alsak :)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Aleykum selam @Ergin13