PS4 HACK Ps4 Arka Planda Pkg İndirme REHBER

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Hack CFW kategorisinde nana47 tarafından oluşturulan Ps4 Arka Planda Pkg İndirme REHBER başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,922 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Hack CFW
Konu Başlığı Ps4 Arka Planda Pkg İndirme REHBER
Konbuyu başlatan nana47
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamorgan

nana47

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 1, 2023
44
30
18
Ps4 pkg oyun dosyası yüklerken hepimizin nefret ettiği şeylerden birisi, o barın dolmasını izlemek. Artık izlemeyeceğiz, sizlere arka planda nasıl pkg dosyası indirilir onu öğreteceğim.

Öncelikle PS4-Xplorer. 2.0 uygulamasına ihtiyacımız var. Onu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Veya homebrew storeden indirebilirsiniz. Bu uygulamanın eski versiyonuda mevcut. Onu kullanarakta yapabilirsiniz.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Uygulamayı indirdikten sonra, oyun atmak için kullandığımız usb veya harddisk'in içine yükleyeceğiniz oyun pkgsini atıyoruz. Ardından ps4' e takıyoruz. Ve Ps4 xplorer 2.0 uygulamasına giriş yapıyoruz.
Ben CONTROL oyununu yükleyeceğim, siz yükleyeceğiniz pkg dosyasını seçiyorsunuz.
Ardından L2+x e basıyoruz.
Artık oyunlar arkaplanda yüklecenek, oynadığınız oyuna veya izlediğiniz filme devam edebilirsiniz.
1.NOT: Oyunlar arkaplanda yüklenene kadar usb yi veya harddiskinizi çıkarmayın, Ha olurda çıkardınız problem değil. Tekrar takın ve bildirimlere gelin yüklemeye çalıştığınız oyunun üzerine gelin ve devam ettir seçeneğine tıklayın. Kaldığı yerden devam edecektir.

2.NOT: Bu uygulama sayesinde klasörün içindeki pkg dosyalarını da yükleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
899
1,549
93
Faydalı ve işe yarar bir bilgi. Genelde bu programı kullanmıyordum. Belki bu şimdi kullanmak için bir sebep olabilir ;) :)

Paylaşım ve anlatım için teşekkürler. Gayet açık ve pürüzsüz bir anlatım. Ellerine, emeklerine sağlık!

nana47

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 1, 2023
44
30
18
Faydalı ve işe yarar bir bilgi. Genelde bu programı kullanmıyordum. Belki bu şimdi kullanmak için bir sebep olabilir ;):)

Paylaşım ve anlatım için teşekkürler. Gayet açık ve pürüzsüz bir anlatım. Ellerine, emeklerine sağlık!
Bazen ihtiyaç duymadığımız şeyler, bizim için daha önemli olabilir :)

Bende teşekkür ederim.

captaintommix

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 2, 2022
140
116
43
Daha kolayını söyleyeyim. Goldhen 2.4 kırması yapıp sonra goldhen menüsünden arka planda yükleme seçeneğini de açarsanız yani seçenek yanına tik koyarsanız artık oyunları yükleme çubuğunu beklemenize gerek kalmaz ve yükleme başlayınca artık oyun kumandasının PS tuşuna basarak ana menüye dönebilir ve dilediğiniz diğer şeyleri yapabilirsiniz. Yani bunun için xplorer uygulaması kullanmaya gerek yok ama Goldhen 2.4 kırması yapmanız şart çünkü bu özellik bu sürümde geldi. Bilginiz olsun.

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
899
1,549
93
Daha kolayını söyleyeyim. Goldhen 2.4 kırması yapıp sonra goldhen menüsünden arka planda yükleme seçeneğini de açarsanız yani seçenek yanına tik koyarsanız artık oyunları yükleme çubuğunu beklemenize gerek kalmaz ve yükleme başlayınca artık oyun kumandasının PS tuşuna basarak ana menüye dönebilir ve dilediğiniz diğer şeyleri yapabilirsiniz. Yani bunun için xplorer uygulaması kullanmaya gerek yok ama Goldhen 2.4 kırması yapmanız şart çünkü bu özellik bu sürümde geldi. Bilginiz olsun.
Ayar olarak hangisini açmamız gerek? Hangi sekmedeki ayarı açmamız yeterli olacaktır? Bu konuda da yardımcı olabilir misiniz?