PS4 HEN Öğreticiler PS4 HDD OLMADAN OYUN YÜKLEME REHBERİ

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 HEN Rehberleri - Öğreticiler kategorisinde ylmzc93 tarafından oluşturulan PS4 HDD OLMADAN OYUN YÜKLEME REHBERİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,977 kez görüntülenmiş, 160 yorum ve 93 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 HEN Rehberleri - Öğreticiler
Konu Başlığı PS4 HDD OLMADAN OYUN YÜKLEME REHBERİ
Konbuyu başlatan ylmzc93
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burhangenc2301

ylmzc93

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2017
70
103
18
usb ye göre yükleme hızı nasıl çok düsükmü pc den yukleme aynı ise yoksa harici hd at sonra usb tak olayından kurtulmuş oluruz ????
Wifi üzerinden aşağı yukarı aynı ama lan üzerinden 100 er 100 er atıyor 2 dakikada bitiriyor hocam. Tak çıkar olayından kurtarıyor.

toolgahamza@gmail.com

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 21, 2015
61
16
8
(SORUMLULUK SİZE AİTTİR)
Gerekli Programlar: [Gizli içerik]
1. Adım Debug menüsünden Remote Pkg İnstaller'i PS'e kurun.
2. Adım Pkg Linker uygulamasını bilgisayarınızın masaüstüne atın.
3. Adım
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

NOT: Bilgisayar isminizin TÜRKÇE karakter OLMAMASINA özen gösterin. Örneğin bilgisayarın ismi Çakır gibi bir isimse sorun yaratıyor program. Öyleyse programı C'ye atın ve indirdiğiniz oyun PKG dosyasını da C/Kullanıcılar/Ortak hesabının içine resimler, videolar vs nereyi bulduysanız atın oradan alacağız dosyayı.
4. Adım Playstation'a geçin ve ÖNCELİKLE Ayarlar/Sistem/Otomatik İndirmelerde bulunan bütün kutucukları işaretli ise KALDIRIN! CİHAZ GÜNCELLEME YAPABİLİR!
5. Adım Wi-Fi olarak yükleme yapacağız. Ethernet Kablosu üzerinden yüklemeyi sonra anlatacağım. Wi-Fi ayarlamalarımızı internete bağladığımız gibi normal bir şekilde yaptıktan sonra AYARLAR/SİSTEM/SİSTEM BİLGİLERİ'ne girdikten sonra ip adresimiz beliriyor ve o ip adresimizi programa girmek için kullanacağız. Sonrasında REMOTE PKG İNSTALLER programımızı çalıştırıyoruz ve Playstation ile işimiz bitiyor.
6. Adım Bilgisayara giriyoruz ve Üst sağda bulunan
START SERVER YAZAN YERE PS4'ün İP ADRESİNİ GİRİYORUZ ve START SERVER'e tıklıyoruz
Sol Üstte bulunan yere çift tıklıyoruz ve pkg dosyamız nerede ise orayı bulup seçiyoruz yalnız bilgisayar ismimizin
Türkçe karakter olmaması gerekiyor öyleyse 3. adımı bir kez daha okuyun.
Ve oyun simgesi görünüyor. Oyunun simgesine tıkladıktan sonra Install Package'ye tıklıyoruz ve oyunumuz yükleniyor.
SORUN YAŞAYAN OLURSA YAZSIN ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLURUM.
teşekkürler

Berk_ay

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 10, 2019
68
12
8
(SORUMLULUK SİZE AİTTİR)
3. Adım
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

NOT: Bilgisayar isminizin TÜRKÇE karakter OLMAMASINA özen gösterin. Örneğin bilgisayarın ismi Çakır gibi bir isimse sorun yaratıyor program. Öyleyse programı C'ye atın ve indirdiğiniz oyun PKG dosyasını da C/Kullanıcılar/Ortak hesabının içine resimler, videolar vs nereyi bulduysanız atın oradan alacağız dosyayı.
4. Adım Playstation'a geçin ve ÖNCELİKLE Ayarlar/Sistem/Otomatik İndirmelerde bulunan bütün kutucukları işaretli ise KALDIRIN! CİHAZ GÜNCELLEME YAPABİLİR!
5. Adım Wi-Fi olarak yükleme yapacağız. Ethernet Kablosu üzerinden yüklemeyi sonra anlatacağım. Wi-Fi ayarlamalarımızı internete bağladığımız gibi normal bir şekilde yaptıktan sonra AYARLAR/SİSTEM/SİSTEM BİLGİLERİ'ne girdikten sonra ip adresimiz beliriyor ve o ip adresimizi programa girmek için kullanacağız. Sonrasında REMOTE PKG İNSTALLER programımızı çalıştırıyoruz ve Playstation ile işimiz bitiyor.
START SERVER YAZAN YERE PS4'ün İP ADRESİNİ GİRİYORUZ ve START SERVER'e tıklıyoruz
Sol Üstte bulunan yere çift tıklıyoruz ve pkg dosyamız nerede ise orayı bulup seçiyoruz yalnız bilgisayar ismimizin
Ve oyun simgesi görünüyor. Oyunun simgesine tıkladıktan sonra Install Package'ye tıklıyoruz ve oyunumuz yükleniyor.
teşekkürler

YasPeh

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2020
9
0
1
10 saaattir uğraşıyorum olmuyor. resimli anlatım şansı var mı? @ylmzc93

boylum

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 23, 2009
57
1
8
(SORUMLULUK SİZE AİTTİR)
3. Adım

tşk