PS4 Yardım PS4 Initialise system(Reinstall System Software) seçeneğinde takıldı

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde tmytrnc tarafından oluşturulan PS4 Initialise system(Reinstall System Software) seçeneğinde takıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 276 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı PS4 Initialise system(Reinstall System Software) seçeneğinde takıldı
Konbuyu başlatan tmytrnc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

tmytrnc

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 1, 2023
17
2
3
Arkadaşlar merhabalar elimde PS4'üm var elime bu şekilde geçti bozuk al yaparsan senin olsun mantığı ile. Cihazı açınca Safe Mode ile açılıyor ve sadece 7. seçenek Reinstall System Software var, v8.52 ve v9.0 reinstall updateleri ile yüklemeye çalışıyorum "preparing update %100" oluyor cihaz kapanıyor ve geri açılmıyor tekrar açtığımda ise gene "safe mode" açılıyor. Denediğim yöntemler;
1) 2 farklı HDD ve 1 tane sıfır SSD takmak,
2) 3 farklı flaş disk ile yüklemeyi denemek,
3) Versiyon 8.52 ve 9.00 ile kurmaya çalışmak,
4) 7 saniye basılı tutup Rebuild Database ve Initialise System yapmak bunlarda aynı şekilde kapanıyor ve geri açılmıyor açıldığı zaman ise safe mode geliyor,
5) Power Supply'yi değiştirmek.

Reinstall yaptığım zaman v6.72 ve ya üzeri sürüm istiyor denediğim 8.52 ve 9.00 update.pup(Reinstall olanlar) dosyalarını başka PS'lerde kullandım sorunsuz çalışıyorlar.

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,767
42,174
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Konsolunuzda büyük ihtimal BD veya wifi entegresinde sorun var bu yüzden güncelleme yapmadan kapanabilir,bir tamirciye götürmeniz gerekebilir.