Ps4ü monitöre bağlama

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde erendgn44 tarafından oluşturulan Ps4ü monitöre bağlama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 446 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Ps4ü monitöre bağlama
Konbuyu başlatan erendgn44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan erendgn44

erendgn44

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 17, 2021
26
1
3
Ilk kez ps4 alacağım, konsolu monitörde oynayacağım fakat bazı monitörler hoparlörsüz oluyor. Hoparlörlü monitörde oyunlarda ses sıkıntısı çeker miyim? Sesi harici hoparlörden elde etmenin 3-4 yolu var ama en temizi hoparlörlü monitör gibi duruyor. Yardımcı olan olursa sevinirim.

Pusat058

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 3, 2013
96
35
18
İstanbul
Monitörlerde genelde ses çıkışı için haporlör girişi bulunuyor. Oradan harici haporlör ile kullanabilirsiniz. Şuan o şekilde kullanıyorum dahili ya da harici haporlör çok fark etmiyor kullanabilirsiniz. Ya da Dualshock 4'e kulaklık takarak kulaklıktan ses alabilirsiniz.

erendgn44

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 17, 2021
26
1
3
Teşekkürler. Monitörü ses çıkışlı ve hoparlörlü seçeceğim, kendi hoparlörü bozulursa harici bi tane takabileyim diye. Bide ses girişli ve kulaklık girişli olmak üzere 2 giriş veya ikisinden biri olabiliyor monitörlerde. Bu ikisinden herhangi birisi mevcut olsa harici hoparlörü bağlasam ses alabilir miyim?