Psp de internet nasıl diyenler....

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Rehberler\/Yeni Başlayanlar kategorisinde Bilal tarafından oluşturulan Psp de internet nasıl diyenler.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,615 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Rehberler\/Yeni Başlayanlar
Konu Başlığı Psp de internet nasıl diyenler....
Konbuyu başlatan Bilal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan enes1111

Bilal

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 26, 2008
217
2
18
herkesin kafasinda bir soru isareti hali alan psp de internet nasil diyenlere resimli ve aciklamali bir rehber hazirlama gereksinimi duydum psp de bir cok internet sayfasina rehatlikla ulasabilirsiniz belki benim denemedigim bir cok web sayfalarida olabilir ben sizlere sadece bir kac tanesini sunuyorum

burda bizim forumumuz icinde rahatlikla gezebilir ve konulara goz atip yorumlarda bulunabilirsiniz

burada ise sizlere bir kac ayar gostermek istiyorum eger bu ayarlari ON konumuna getirirseniz sitemiz ve diger siteler biraz yavas acilabilir o size kalmis birsey vede hafiza yetmiyebilir o yuzden ben genellikle psp ile siteye ya da her hangi bir internet sayfasina giris yaparken bu ayarlarin hepsini OFF konumuna getiriyorum ki siteye hizli ve rahat bir sekilde girebilelim eger ki mail yazip vede mail okuyacaksaniz ya da mailinizden dosya indirip resim yolluyacaksaniz bu ayarlari tekrardan ON konumuna getirin

buda
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
msn ve yahoo benzeri chat programlarinin mobil versiyonudur buradan kisi listenizdekiler ile sohbet edebilirsiniz

burda ise msn.com sitesine giris yapabilir ve maillerinizi okuyup mail yazabilirsiniz ve yine yukarida dedigim gibi eger bu ayarlari ON konumuna getirirseniz hicbir sorun cikmayacaktir

ve gordugunuz uzere yazmis oldugum mail gitmistir bu arada orada ki mail adresinin gecerliligi yoktur

resimler ve aciklamalar bana aittir mcpsp.com iyi forumlar diler

Bilal

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 26, 2008
217
2
18
sogolun arkadaslar yasco ya da tuna basligimi internet olarak duzeltebilirmisiniz yanlis yazmisim

giraycaner

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 18, 2008
17
0
0
33
psp deki internet beni pek tatmin etmiyor ama yinede isimi goruyor,ise yariyor. saol kardesim boyle bir calsima yaptigin icin.

ygtcan

Erişim Engelli
Ocak 28, 2009
4
0
0
Çok iyi olmuş rehber ancak birde internete nasıl girileceğini ( ağ seçme dns adresi vs ) gibi bi rehber olursa çok iyi olur zira ben ilk 2 denememde giremedim :D