PSP - Go! Edit Kamera Yazılımı!

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlar kategorisinde PessimisticAttack tarafından oluşturulan PSP - Go! Edit Kamera Yazılımı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,890 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlar
Konu Başlığı PSP - Go! Edit Kamera Yazılımı!
Konbuyu başlatan PessimisticAttack
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Jeff_Matt_Hardy

PessimisticAttack

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 26, 2009
95
0
0
Siteye Git
Bazı umd kamera paketlerinde Go!Edit umd'si çıkmadığı için internetten indirmek gerekiyor.

Ben de bulamayanlar için upload ettim. Bulmak kolay ama en azından el altında olsa iyi olur forumda.

PSP için olan Go!Cam kamera için psp yazılımıdır. Orjinal ve özel versiyon yüklü psplerde çalışır.

..Kurulum..

1- Dosyayı zipten Winrar veya türevi bir programla bilgisayarınızda çıkarın
2- PSP ile bilgisayar arasında usb kablo bağlantısı kurun.
3- Memory Stick hafıza kartınızdaki ''PSP/GAME'' klasörünü bulun ve zipten çıkarttığınız ''UCES90027'' isimli klasörü ''PSP / GAME'' klasörünün içine kopyalayın.
4- PSP ile bilgisayar arasındaki kablo bağlantısını sökün ve go!cam kameranızı psp usb girişine bağlayın.
5- PSP menüsünde GAME kısmına geldiğinizde Go! Edit yazılımını göreceksiniz. Programı başlatın. İsteğinize göre fotograf veya video çekimi yapabilir ya da yazılımdaki ''edit (düzenleme)'' özelliğini kullanabilirsiniz.

İnternetten bulduğum bir video aşağıdadır. Video programın kullanımı ile ilgilidir. Video kalitesi düşüktür.

Kolay gelsin.

Go! Edit For PSP yazılımını indirmek için aşağıdaki ''şimdi indir'' resmine basınız..​

USERSHARE​
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
RAPIDSHARE​
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
HOTFILE​
UPLOADMIRRORS - 1​
UPLOADMIRRORS - 2​

Bluth

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 23, 2009
38
0
0
Teşekkürler Dostum Kamera Almayı Düşünüyorum Yakın Zamanda Çok İşime Yarayacak ... (Bu Arada Go Cam Bulabilir miyiz ? Bana)

gokhan_baba

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 30, 2009
8
0
0
32
Ben sayfada hata alıyorumda ondan link kırık dedim sizde sayfa açılıyor mu ?

spawnelm

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 15, 2009
23
6
3
36
arkadaş yükledim açıyorum Load error occured.Use HOME button to end game or press O to go back and try reloading diyor ne yapayım

PessimisticAttack

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 26, 2009
95
0
0
Siteye Git
Dosyaları pspne kopyalarken mi sorun oldu acaba. "Try reloading" demiş zaten. Tekrar yüklemeyi denermisin. Böyle bir sorunla ilk defa karşılaştım.

spawnelm

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 15, 2009
23
6
3
36
tekrar yükledim aynı şey oldu başka siteden indirdim oda aynısını yaptı