PSP Slim için NeoGeo Emulatör ve Cache Alma Yöntemi (2.3.1)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arcade Emulatör kategorisinde ioriyagami tarafından oluşturulan PSP Slim için NeoGeo Emulatör ve Cache Alma Yöntemi (2.3.1) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,138 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arcade Emulatör
Konu Başlığı PSP Slim için NeoGeo Emulatör ve Cache Alma Yöntemi (2.3.1)
Konbuyu başlatan ioriyagami
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Scavus

ndspsp

Erişim Engelli
Eyl 11, 2010
125
1
0
versiyon 5.50 gen-D kolaya kaçmadan adım adım yazdıklarını uyguladım ve metal slug serisini sorunsuz oynuyorum teşekkürler.

mahsun6387

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 22, 2012
24
0
1
37
kardeş dediklerini harfi harfine yaptım ama kof 2000 çalışmıyor metal slug çalıştı cache istemeden ama kof 2000 çalışmadı cache de aldım olmadı yardım edebilirmisin ?
hatası da bu boyle oluyor açılmıyor
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Scavus

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2008
1,505
43
48
37
Siteye Git
kardeş dediklerini harfi harfine yaptım ama kof 2000 çalışmıyor metal slug çalıştı cache istemeden ama kof 2000 çalışmadı cache de aldım olmadı yardım edebilirmisin ?
hatası da bu boyle oluyor açılmıyor
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
tunanın hazır cache alınmış paketi var ordan indirin yapamıyorsanız sorunsuz oynarsınız:crmn:

mahsun6387

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 22, 2012
24
0
1
37
tunanın hazır cache alınmış paketi var ordan indirin yapamıyorsanız sorunsuz oynarsınız:crmn:
Saol kardesım 18 partı dun ındırdım bıraz uzun surdu ama ındırdım :)
Bugun denerım ınsALLAH calısır da ben bısey soracaktım acaba ben o paketten oynamadıgım oyunları sılebılırmıyım ?