Quake 1 Arena

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Homebrew Oyunlar kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Quake 1 Arena başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,298 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Homebrew Oyunlar
Konu Başlığı Quake 1 Arena
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan minutari

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,766
42,309
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

By
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Pspde Quake Arena heyecanı,oyunun seslendirmeleri Quake 3 Arena tarzında olmuş bencede çok güzel olmuş,oyunda multi player özelliğide mevcud yani iki arkadaş kapışabilirsiniz,elimde iki tane psp olmadığı için multiplayer özelliğini deneyemedim

By

By

By

Kurulum
Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkartın PSP/GAME klasörüne atın menüden çalıştırın

:download:

Dosya Şifresi:

ephialtes

Erişim Engelli
Ocak 10, 2009
22
0
0
Tam bir quake hastasıyım süpersin Tuna abi ellerine sağlık .. Downloading ..

HagenTr

Bankai!!!
Kayıt Üyemiz
Şub 10, 2009
239
1
18
36
Cok başarılı bir quake yaması olmuş bizimle paylaştığın için teşekkür ederim mctuna. (bu arada sana bir mail yazmıştım cevabını bekliorum)

mortal psp

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 20, 2009
17
0
0
34
yaşasın pspde deathmach oyunu saol mctuna indiriyorum

düzenleme: oyun gerçekten quake 3ü andırıyor ve çok mütiş ama biraz zor :) her bölümü kaybettim XD acaba d pad hassas lığını nereden ayarlarız onu bulursam işte ozaman ölüm makinası olacağım