Resident Evil Revelations 2 PSN - Episode 1 + ALL DLC PACK

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSN Oyunları kategorisinde ferex28 tarafından oluşturulan Resident Evil Revelations 2 PSN - Episode 1 + ALL DLC PACK başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,781 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 73 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSN Oyunları
Konu Başlığı Resident Evil Revelations 2 PSN - Episode 1 + ALL DLC PACK
Konbuyu başlatan ferex28
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bulut_34

ferex28

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 10, 2011
323
2,469
93
41
Yok kardeş hiçbir yerde yok maalesef yoksa Xbox'a çıkmayacak mı acaba?
Torrent'te search ettim yok, yabancı Xbox paylaşım sitelerinde de yok.. yok oğlu yok anlayacağın. :(
Nasıl olmuş denediniz mi, güzel mi bari?
oyun güzel.eski resident evil havasını biraz yansıtıyor.

Sir John

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2014
1,224
163
63
oyun güzel.eski resident evil havasını biraz yansıtıyor.
Zaten eskileri güzeldi ben en baştan beri yani RE4'den itibaren Resident Evil'ın büyüsünün bozulduğunu düşünüyorum, yavaş haraket eden aptal zombiler çok daha ürkütücüydü. Konuşan silah kullanan motorsiklet süren zombi mi olur? İnsandan akıllı valla.

ferex28

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 10, 2011
323
2,469
93
41
Zaten eskileri güzeldi ben en baştan beri yani RE4'den itibaren Resident Evil'ın büyüsünün bozulduğunu düşünüyorum, yavaş haraket eden aptal zombiler çok daha ürkütücüydü. Konuşan silah kullanan motorsiklet süren zombi mi olur? İnsandan akıllı valla.
xbox 360 için actım konusunu indirebilirsin

kratos2396

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 25, 2015
4
2
0
arkadaslar ben yeniyim bunu nasıl yapacam bilmiyorum direk flashtan ps3 install package filese mi atacam ayrıntılı biri anlatırsa sevinirim...fix i filan nasıl yapacam şimdiden tesekkürler ve acemiligime verin...

jaguars4

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 17, 2013
855
115
43
arkadaslar ben yeniyim bunu nasıl yapacam bilmiyorum direk flashtan ps3 install package filese mi atacam ayrıntılı biri anlatırsa sevinirim...fix i filan nasıl yapacam şimdiden tesekkürler ve acemiligime verin...
evet oyunu ve Fix'i USB'nin içine direk atacaksın. ardından Insall Package Files'dan kuracaksın.

hangi CFW yüklü? ilk önce oyunun PKG'sini kuracaksın daha sonra da 4.21+ ve DLC Fix'ini kuracaksın.

byfurkan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 5, 2008
172
15
18
Oyunu indirdim kurarken yuzde 15de hata veriyor nedeni nedir acaba