PS4 PKG OYUN Sherlock Holmes Crimes And Punishments EUR (v1.00) CUSA 00469 FULL PKG 8.07 GB

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde hako tarafından oluşturulan Sherlock Holmes Crimes And Punishments EUR (v1.00) CUSA 00469 FULL PKG 8.07 GB başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,617 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı Sherlock Holmes Crimes And Punishments EUR (v1.00) CUSA 00469 FULL PKG 8.07 GB
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Antiseptiq

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,912
10,756
113
Sherlock Holmes Crimes And Punishments EUR (v1.00) CUSA 00469 FULL PKG 8.07 GB

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 2.0 GB]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 88 MB]

Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Tested : 5.05 + HEN
Dil (Seslendirme)/Language (Voice) : English
Menu ve Altyazı/Menu & Subtitles : English-French-Italian-German-Spanish
Çıkış adı/Release name : Sherlock.Holmes.Crimes.And.Punishments.PS4-DUPLEX​

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
895
1,536
93
hako @hako Üstat bu oyun PlayStation mağazasında Türkçe. Ancak oyun Türkçe değil.

Resmi site:

Sanırım bu oyun da güncelleme ile Türkçe oldu. Rica etsem şu oyuna da bakabilir misin? :)

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,912
10,756
113
maciras @maciras Mağazadaki oyunun kodu CUSA-18876 , benim verdiğim CUSA-00469 ikiside EUR version ama farklı kopya. Benim verdiğimde Türkçe yok. O kopyayı hiç görmedim.

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
895
1,536
93
maciras @maciras Mağazadaki oyunun kodu CUSA-18876 , benim verdiğim CUSA-00469 ikiside EUR version ama farklı kopya. Benim verdiğimde Türkçe yok. O kopyayı hiç görmedim.
Üstat bu kopyayı bulma şansımız yok mu? Sen bir şekilde bulursun ya :) Yoksa bu güzel oyunu Türkçe oynayamayacak mıyız? :)

Antiseptiq

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 9, 2022
138
138
43
şu oyunun türkçe yamasının gelme şansı yok mu ya .? Türkçe dil dosyaları mevcut ya orjinalinde bu sürüme port edilemez mi ..?