PS4 Türkçe YAMA Silenebilir

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde kazmerkayaa tarafından oluşturulan Silenebilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,653 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Silenebilir
Konbuyu başlatan kazmerkayaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhlissirin

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
@kazmerkayaa hiç sorun yok translate de olsa normal yamada olsa yaptığın işte büyük emek var ve çok kaliteli bir oyunu bizler için uğraş verdiğini için emeklerine ellerine sağlık paylaşım için teşekkür ederim serinin 3 üncü oyununuda demişsin ilerde yaparım diye onuda merakla bekliyorum kesinlikle Türkçe altyazılı oynanması gereken bir oyun ellerine sağlık tekrardan

Mirawil103

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 7, 2020
461
119
43

Merhaba arkadaşlar. The Dark Pictures Anthology: Man of Medan oyununu türkçe oynadıktan sonra
serinin diğer oyunlarını da oynamak istedim ama malesef türkçe yaması yoktu.

Hatta PC de bile yoktu. Bu arada şuan PC için yaması çıktı ama ücretli. 25 tl ye satıyorlar.
Bu sebeble PS4 için port yapılamıyor malesef.

Bende serinin 2. oyunu olan Little Hope oyununu Translate kullanarak türkçeye çevirmeye başladım.
Translate kullanarak bile çok uzun sürüyor. Zamanım çok olmadığı için düzgün bir çeviri ile
malesef uğraşamıyorum.

Zaten amacım tamamen kendim oynamak içindi. Ama hazır çevirmişken oynamak isteyenler için
paylaşmayı düşündüm.

Bunu oynadıktan sonra muhtemelen serinin 3. oyunu olan The Dark Pictures Anthology: House of Ashes
oyununu çevireceğim. Herkese teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Normal çevirisi yapılıyor saten bro. Aynı şekilde 3. oyunu da çeviricekler diye biliyorum.

kazmerkayaa

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 29, 2015
231
1,278
93
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Normal çevirisi yapılıyor saten bro. Aynı şekilde 3. oyunu da çeviricekler diye biliyorum.
Çevirisinin yapıldığını biliyorum %25 de şuan çeviri durumu. Onlar çıkarana kadar 3-5 ay geçer. Üçüncü oyun çevirilip çıkana kadar 1-2 sene geçer. Ben kendim oynamak için çeviriyorum beklememek adına. İsteyen bekler çeviri çıkınca birisi portlarsa onu oynar.

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
Haklısın @kazmerkayaa üçüncüsünün çıkması 1_2 sene geçer muhtemelen ikincisi ne zaman çıkar

kazmerkayaa

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 29, 2015
231
1,278
93
Haklısın @kazmerkayaa üçüncüsünün çıkması 1_2 sene geçer muhtemelen ikincisi ne zaman çıkar
fıro @fıro hocam ben oyunları ingilizce oynuyorum zaten İngilizcem var. Eşimin ingilizce yok ve ben oyun oynarken özellikle korku oyunlarını film gibi izlemeyi çok seviyor. Türkçe altyazı olmayınca haliyle anlayamıyor ve izlemek istemiyor. Ben onun izleyeceği oyunları çeviriyorum kısaca.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Bu cevirdigim oyunda aşağı yukarı 15000 satır var. Translate ile 10 günde çevirebiliyorum. Normal çeviri yapsam tek başıma 2-3 ay sürer. Bu yüzden translate ile hemen çevirip oynuyorum

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
fıro @fıro hocam ben oyunları ingilizce oynuyorum zaten İngilizcem var. Eşimin ingilizce yok ve ben oyun oynarken özellikle korku oyunlarını film gibi izlemeyi çok seviyor. Türkçe altyazı olmayınca haliyle anlayamıyor ve izlemek istemiyor. Ben onun izleyeceği oyunları çeviriyorum kısaca.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Bu cevirdigim oyunda aşağı yukarı 15000 satır var. Translate ile 10 günde çevirebiliyorum. Normal çeviri yapsam tek başıma 2-3 ay sürer. Bu yüzden translate ile hemen çevirip oynuyorum
Anladım beni translate yama rahatsız etmez konu zaten az belli oldumu şahsen anlıyorum bitirdiğinizde paylaşımda bulunursanız sevinirim hayırlı günler dilerim kolay gelsin