Sky fire PSP ye uyarlanabilirmi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlar kategorisinde jowox tarafından oluşturulan Sky fire PSP ye uyarlanabilirmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,865 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlar
Konu Başlığı Sky fire PSP ye uyarlanabilirmi
Konbuyu başlatan jowox
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan emreky8

jowox

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 17, 2008
4
0
0
35
Geçen gun arkadaşımın telefonun sky fire diye bir internet browser gordum telefonda bile facebook taki videoları izleyebiliyordu youtube falan hepsine sorunsuz giriyordu acaba bu skyfire programı PSP ye uyarlanamazmı ? uyarlanırsa super olur Facebook youtube hepsine orunsuz gireriz istediğimiz videoları izleyebiliriz artık Pc deki interneti PSP mize taşımış oluruz

Burda asıl onemli olan youtube dan video izlemek değil

Benim bahsettiğim şey internete bilgisayardaki gibi girmek

Örn: Facebooka PSP den PC deki gibi girip video izleyebilen yada Chat bolumunu acabilen Kısacası Facebook ta PC de dolaştığı gbi dolaşabilen var mı ? YOK

Skyfire da bu istekli olmamın sebebi Meb in hatta T.C mahkemelerinin bile engellediği sitelere banamısın demeden takır takır girmesi hiç bir ayarlamaya gerek duymadan !!!

SkyFire kadar iyi olmasada Operaylada yetinebiliriz diyenler buna bakabilirler

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Sessiz

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 30, 2008
1,965
25
0
Cote D'Ivoire
Konuyu dün ben kitlemiştim. Konu da belliydi. Yeni konu açarken yada bir paylaşım yapılacağı zaman başlığa başlıktaki ilk harflerin büyük olmasına ve içeriğin doluluğuna dikkatlerinizi çekmek kaçınılmaz vazifemiz. Malesef sen yine başlığı yanlış seçmişsin. Umarım soruna da cevap bulursun

wapcibasi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 14, 2009
20
2
3
41
jowox kardes benzer bir msjda ben atmistim anime online izleniyor mu die 2kere sildiler bir cvp vermek zor geldi daha bulasmiyorum ben yasim olmus 27 çoluk çocukla sidik yaristiramam ama ayip denen birsey var gerekli gereksiz herkesi yetkili yapmak ne derece doğru??umarim silnmez kardesim soruna cvp alirsin...

Sessiz

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 30, 2008
1,965
25
0
Cote D'Ivoire
jowox kardes benzer bir msjda ben atmistim anime online izleniyor mu die 2kere sildiler bir cvp vermek zor geldi daha bulasmiyorum ben yasim olmus 27 çoluk çocukla sidik yaristiramam ama ayip denen birsey var gerekli gereksiz herkesi yetkili yapmak ne derece doğru??umarim silnmez kardesim soruna cvp alirsin...

konuyu düzgün açmamışsanız konu silinir Kimse sizin mesajlarınızı gereksiz yere silmez lütfen gereksiz yere tartışma yaratmayınız. Forumda 30 35 lik delikanlılar var sen 27 yaşındasın 2 yaş küçük adama hava basıyorsun yaş ile (:) bunlar nasıl çelişkiler dostum? Uslubumuza dikkat edelim. Kurallara uyalım.

wapcibasi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 14, 2009
20
2
3
41
Bende iyi gunumdeyim :)) ben kimseye hava falan basmam kardes bir hedefte gostermedim sensinde demedim biraz kafani calistir ne demek istediğimi anla once bak ne guzel acklamisin iste bunu beklioruz bizde sudur de surda hata yapmisin de tartismayi da sen çikarmaya çalisma madem seni yonetici secmisler burda erdemli davran insanlara yardimcida o yol gosterl..uslubumda da bi yanlis bulamadim ben :) hadi Allah'a emanet ol...

jowox

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 17, 2008
4
0
0
35
Konuyu dün ben kitlemiştim. Konu da belliydi. Yeni konu açarken yada bir paylaşım yapılacağı zaman başlığa başlıktaki ilk harflerin büyük olmasına ve içeriğin doluluğuna dikkatlerinizi çekmek kaçınılmaz vazifemiz. Malesef sen yine başlığı yanlış seçmişsin. Umarım soruna da cevap bulursun
Böyle açıklama yapıp bi cevap vermemize izin verin sonra isterseniz kilitleyiniz canıma minnet :D

Bua arada konu başlığını duzelttiğiniz için ayrıca teşekkür ederim:c:

emreky8

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 25, 2008
16
0
0
Konu baya sapmış.jowox dostum bunu yapma ihtimalin var.Eğer dediğin şey Telefonun içine atılabilen bir programsa PSPKVM adlı programla bunu psp de çalıştırırsın.Ancakkk internete girer mi dersen dene gör çünkü bilmiyorum derim :)

jowox

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 17, 2008
4
0
0
35
Konu baya sapmış.jowox dostum bunu yapma ihtimalin var.Eğer dediğin şey Telefonun içine atılabilen bir programsa PSPKVM adlı programla bunu psp de çalıştırırsın.Ancakkk internete girer mi dersen dene gör çünkü bilmiyorum derim :)
PSPKVM bildiğim kadarıyla java tabanlı rogramları çalıştıryor ama malesef bu symbian (sis) tabanlı bunu çalıştırmz sanıyorum