slim ps3 usb girişlerinden biri çalışmıyor

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Donanım Teknik Servis kategorisinde metin07 tarafından oluşturulan slim ps3 usb girişlerinden biri çalışmıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,716 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Donanım Teknik Servis
Konu Başlığı slim ps3 usb girişlerinden biri çalışmıyor
Konbuyu başlatan metin07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan lawlesss

metin07

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 19, 2009
16
0
0
37
arkadaşlar herkese selam . sorunum başlıkta belittiğim gibi ps3 ün usb girişlerinden sol taraftaki çalışmıyor sağ taraftakinde herhangi bir problem yok.dünden beri şarj kablosunu görmüyor. move kamerasını taktığımda kameranın ışığı yanıyor fakat oyun açtığımda kamerayı takın uyarısı alıyorum.ben çözemedim . sorun ne olabilir.yorumlarınızı bekliyorum

lawlesss

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 16, 2020
9
0
1
arkadaslar konuyu hortlattim ama caresiz kaldim ps3 slim kurtarma menusunden guncellemeye calisiyorum sol porta usp kabloyla bagliyorun koku isigi yaniyor islevi yok saga takiyorum usp guncelleyemiyorum.usp hup aldim.koku usp taktim kokda gozukuyor uspde isigi yaniyor guncelemiyor ariyor sonra startnselect cikiyor yardimci olmanizi bekliyorum

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,769
42,207
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
arkadaslar konuyu hortlattim ama caresiz kaldim ps3 slim kurtarma menusunden guncellemeye calisiyorum sol porta usp kabloyla bagliyorun koku isigi yaniyor islevi yok saga takiyorum usp guncelleyemiyorum.usp hup aldim.koku usp taktim kokda gozukuyor uspde isigi yaniyor guncelemiyor ariyor sonra startnselect cikiyor yardimci olmanizi bekliyorum
Start ve select çıktığı zaman iki tuşada aynı anda 5 saniye basılı tut ve yönergeleri izle ve uygula

lawlesss

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 16, 2020
9
0
1
ustam denedim sol port kolu usp taktıgımda sarj ediyor ama sabitlenmiyor sag taraf calısıyor sadeece usp hub denıyorum olmuyor usp portlarin arizali oldugundan supleniyorum artik hıcbır turlu gormuyor