PS4 Türkçe YAMA Spelunky PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Spelunky PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,515 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 25 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Spelunky PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eikun

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,309
26,491
113

Sevgili mcpsp üyeleri, SPELUNKY oyununun PS4 türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Türkçe-Çeviri ve HE Software ekiplerine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyunu paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

NOT

Türkçe yama CUSA00491 sürümü ile uyumludur. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız.

TÜRKÇE ÇEVİRİ

Türkçe-Çeviri
HE Software

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

oguzunal

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 5, 2018
17
2
3

Sevgili mcpsp üyeleri, SPELUNKY oyununun PS4 türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Türkçe-Çeviri ve HE Software ekiplerine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyunu paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

NOT

Türkçe yama CUSA00491 sürümü ile uyumludur. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız.

TÜRKÇE ÇEVİRİ

Türkçe-Çeviri
HE Software

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
harikasınız

thisrock84

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Tem 25, 2008
274
6,919
93
39
Ellerine sağlık, böyle küçük ama eğlenceli oyunlar paylaşmak da çok güzel :) Emeğine sağlık...