MUGEN OYUN Street Fighter One

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mugen Oyunları kategorisinde Black Angel tarafından oluşturulan Street Fighter One başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,840 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mugen Oyunları
Konu Başlığı Street Fighter One
Konbuyu başlatan Black Angel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Black Angel

Black Angel

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
598
93
Arkadaslar Street Fighter muptelalari, iyi bilir efsanenin ilk oyunu, aduket ve oryuket in, cok zor yapildigi...yapildigindada adami tek vurusta bitiren hareketler vardir....Iste ayni oyun, butun karakterler secilebiliniyor, ayni oynanis sistemi, ustelik oyunda Final fight 1 den cody var...Ayrica her karakterin birden fazla super hareketi mevcut....vede en guzeli, aduket vede oryuket sadece bildigimiz gibi yapiliyor.Oyun gorundugu gibi kolay degil, Gayet zor vede bu younuyle,oynanis zevki veriyor....Street Fighter 4 den daha zevkli en azindan...:)....Yani kisacasi bildigimiz mugen oyunlarindan cok farkli....

:download:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Black Angel

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
598
93
Evet , dostum....cok guzel bir oyun...ama sadece cody var...guy sadece , cody super yaptiginda gelip, adama Allah ne verdiyse beraber girisiyorlar....tekme tokat :D yermisin yemezmisin

Scavus

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2008
1,505
43
48
37
Siteye Git
Süpersin dostum Yarın Bunu İndirecegim Downloadda Dosyalar var Harika bir oyun olmuş Paylaşımda Muhteşem :DBinlerce Mugen Oyunundan Farklı Tarzda Konu Sabit :D

Black Angel

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
598
93
evet cavusum...Oyunun gercekten Mugenle uzaktan yakindan alaksi yok....Cok farkli ...Bu arad cody i secmek icin sagatin uzerine gelip ileri itmeniz yeterli......

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
788
0
16
40
hasancım çok güzel bir mugen olmuş hemen indirip deniyorum teşekkurler dostum

altair

Erişim Engelli
Ara 7, 2009
782
36
0
44
güzel bişeye benziyo teşekkürler

Bump: indirdim ama oynayamadım emulatörlemi çalışıyo öyleyse hangi emulatörle çalışıyo benim bildiğim kadarıyla mugen oyunlarında emulatör olmaz pc için hazırlanıyor çünkü teşekkürler

PreviouS

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 14, 2009
15
0
0
44
black angel Street Fighter One burdaki link eror veriyor yenilermisin hemen indiriyim bunları özelden yazmak isterdim fakat özelini kapatmışsın sanırım Şimdiden teşekkürler