TA88v3 unbrick dogru mudur?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Version Downgrade-Upgrade kategorisinde sefa249 tarafından oluşturulan TA88v3 unbrick dogru mudur? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,693 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Version Downgrade-Upgrade
Konu Başlığı TA88v3 unbrick dogru mudur?
Konbuyu başlatan sefa249
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ferhanANK

sefa249

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 5, 2009
13
0
0
arkadaslar bu videolar dogru gozukuyor nasıl yapılıyor bilen eden varmı ta 88v3 kullanıcıları için müthiş birşey ilk videoda adam resmen brick edip sonra tekrar unbrick ediyor ?
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Bump: http://www.pspx.ru/forum/showthread.php?t=92433&page=2 adam resmen ta88v3 u unbrick ediyor bi bilginiz varmı bu konuda bu kadar magdur ihya olur valla

Bump: kimse bişey bilmiyormu

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,422
2,164
113
37
Siteye Git
evet oluyo ama daha yapabilen yok.
çünkü memory stick i flashlayacak baba yiğit çıkmadı hala bizlerde bu olayı pek anlamadığımız ve flashlıcak aletimiz olmadığı için el atamadık hala..

sefa249

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 5, 2009
13
0
0
memory sticki, satin alin dedigi program otomatik olarak flashlamiomu? adam orda memory sticki soyle kesin boyle baglayin diye anlatmis ama bi alet edevattan bahsetmemis gibi gordum sanki herkes yapabilir gibi anlatmis ,biraz daha aciklayabilirsen guzel olur en azindan fikrimiz olur

gol6

Erişim Engelli
May 28, 2009
82
0
0
29
artık ümidinizi kesin vita çıkınca 1000 2000 3000 ve go şu anki 1000 gibi olacak yani değeri kalmayacak çünkü vita şu an ki tüm pspler den teknoloji olarak çok üstün

sefa249

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 5, 2009
13
0
0
kkkeessmeeemm!!kesemem:Dkac paralik alet ayrica niye kesiyim suan sifir pspler kac liralara satiliyor ,adamlarda gayet yapmis yapiip basarili olan biri cikip anlatabilse ......umutla bekleyenlerdenim

A.Burak

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 24, 2008
17
0
0
site rusça yalnız ordaki programlarla yapılıyor siz uğraşmıyorsunuz bile neredeyse.. Ben pspking.de sitesiydi galiba ya da psp-hacks.com oradan bi eklenti bulmuştum despertar del cementerio v6 içindi o zaman. Doğubankın yarısına yapmıştım sonra sattım orda bı psp tamırcısıne

by_kopuxx

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 29, 2010
21
2
3
39
EDIT : Google çeviri kullanmayalım yardımdan çok zararı oluyor.
by chuck_schuldiner