PS4 PKG OYUN The Last of Us Part II EUR (v1.00) + (v1.09 UPDATE) CUSA-10249 FULL PKGs 91.3 GB

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde hako tarafından oluşturulan The Last of Us Part II EUR (v1.00) + (v1.09 UPDATE) CUSA-10249 FULL PKGs 91.3 GB başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26,253 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 35 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı The Last of Us Part II EUR (v1.00) + (v1.09 UPDATE) CUSA-10249 FULL PKGs 91.3 GB
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Resul2007

Astroyt

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 24, 2023
2
0
1
Sağol. Sorunun cevabı sayfanın en altında yazıyordu. Önce okumalısın.
5.05-6.72 kullanıcıları önce sayfanın başındaki v1.00 olan ana oyunu sonra bu yamayı kuracak. diye:)

Yani sen ana oyunun üzerine v1.09 UPDATE i değil v1.09 Backport Patch i kuracaksın. Sonra istersen DLC leri de yükleyebilirsin..
Ben bişeyi yanlış yaptım galiba, dosyaların hepsi rar olarak 46 part olarak indi.
Şimdi benim yapmam gereken pkg dosyalarının hepsini teker teker rardan çıkarıp Exfat formatındaki hdd atıp ps4'üm de kurmak mıdır? Yoksa bu dosyaları rar dan çıkarmanın daha kolay bir yolu var mı? Yardım ederseniz sevinirim. İlk defa böyle bişeye kalkıştığım için ne yapsam yanlış gibi geliyor :)

Sağol. Sorunun cevabı sayfanın en altında yazıyordu. Önce okumalısın.
5.05-6.72 kullanıcıları önce sayfanın başındaki v1.00 olan ana oyunu sonra bu yamayı kuracak. diye:)

Yani sen ana oyunun üzerine v1.09 UPDATE i değil v1.09 Backport Patch i kuracaksın. Sonra istersen DLC leri de yükleyebilirsin..
[ATTACH type="full" width="286px" alt="2351"]2351[/ATTACH][ATTACH type="full" width="282px" alt="2352"]2352[/ATTACH] Bacport'u da üzerine kurduğumda böyle bişeyle karşılaşıyorum. Bilginiz dahilindeyse yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,930
10,821
113
Bu oyunlar için kırık ps4 gerekir. Senin ps4 ün kırıksa ve bu hatayı alıyorsan kullandığın HEN sürümün eskidir onu güncelle. Önce ana oyunu, üzerine backport kuracaksın. backport kurmazsan oyun sende çalışmaz. Dosyaları indirip açmak için aşağıdaki sayfanın başında yazdıklarımı oku...

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.