The smurfs 2 ps3

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde Sayqho tarafından oluşturulan The smurfs 2 ps3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,257 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı The smurfs 2 ps3
Konbuyu başlatan Sayqho
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GAMEMASTER

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,349
11,258
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git

THE SMURFS 2 PS3-STRiKE

NFO

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Oynanış Videosu..

[YT]?v=LxZMJDax6aM[/YT]

Download..

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Alıntıdır.. ben şu an torrentten indiriyorum..

- torrent olarak indirmek isteyenler için..

********-- Post added at 15:33 ********-- Previous post was at 14:55 ********--

Oyun 4.41 istiyor yalnız multiman fixliyor.Rogero 4.30'da çalışıyor bizzat denedim :)

errccaann

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 7, 2010
1,104
159
0
teşekkürler gerçektende güzel oyun oyunun boyutuna aldanmayın arkadaşlar mutlaka oynayın çok zevkli bir oyun :)

byfurkan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 5, 2008
172
15
18
ilk şirinlerin oyunu 95 de felan oynamıstım nintendo firması yapmıstı sonra sega derken ps1de zevkle oynamıstım ps2de cıktımı bilmiyorum ama ps3de görmek heyecan yarattı indiriyorum bakalım nasıl olmus....

errccaann

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 7, 2010
1,104
159
0
ilk şirinlerin oyunu 95 de felan oynamıstım nintendo firması yapmıstı sonra sega derken ps1de zevkle oynamıstım ps2de cıktımı bilmiyorum ama ps3de görmek heyecan yarattı indiriyorum bakalım nasıl olmus....
kesinlikle mükemmel olmuş kesin beğenirsin :)

henriko3424

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 3, 2009
377
12
18
45
bende bu oyunu bekliyordum süper eğlenceli hemen indiriyorum emeği geçenlere çok teşekkürler saygılar.

barbar2

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 4, 2012
803
723
0
antarktika
biraz basit bi oyun. 2d özlemini gidermek için ideal ama tam çocuklara göre. benim yeğenler çok sevdiler :)