The Warriors Türkçe Yama

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde McPsp Uploadları kategorisinde PS1 Oyuncusu tarafından oluşturulan The Warriors Türkçe Yama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,184 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı McPsp Uploadları
Konu Başlığı The Warriors Türkçe Yama
Konbuyu başlatan PS1 Oyuncusu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kio Tino

PS1 Oyuncusu

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 10, 2021
4
2
3
Başlıktan da gördüğünüz gibi The Warriors oyununun türkçe yamasını arıyorum. Oyun yanlış bilmiyorsam PS2, Xbox ve PSP platformlarına çıktı. Xbox konsolum olmadığından benim için önemli değil. Ben de PS2 ve PSP var. O yüzden birisi bu oyunlara türkçe yama yapa bilir mi? Yapamıyorsa (meşgulsa ve s.) bana nasıl yapa bileceğimi söyleye bilir mi? Rahat olun, önceden de bur kaç oyuna tr yama yapmışlığım var. Ama eğer öğretecek olan insanlar varsa, lütfen hex editor gibi programları önermesinler. Onlarla yapmak cidden zor. Şimdiden teşekkür ederim.

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
899
1,544
93
Kesinlikle efsane oyundur. Piyasada Türkçe yamasının olduğunu hiç sanmıyorum. O yüzden yamayı bulma ihtimalin çok düşük. Ancak umarım senin de söylediğin gibi Türkçe yama işini öğrenirsin ve bir şekilde bu harika oyunun yamasını çıkartabilirsin. Bu konuda sana başarılar dilerim.

RockstarGuideVideos

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 8, 2020
43
38
18
Başlıktan da gördüğünüz gibi The Warriors oyununun türkçe yamasını arıyorum. Oyun yanlış bilmiyorsam PS2, Xbox ve PSP platformlarına çıktı. Xbox konsolum olmadığından benim için önemli değil. Ben de PS2 ve PSP var. O yüzden birisi bu oyunlara türkçe yama yapa bilir mi? Yapamıyorsa (meşgulsa ve s.) bana nasıl yapa bileceğimi söyleye bilir mi? Rahat olun, önceden de bur kaç oyuna tr yama yapmışlığım var. Ama eğer öğretecek olan insanlar varsa, lütfen hex editor gibi programları önermesinler. Onlarla yapmak cidden zor. Şimdiden teşekkür ederim.
Oyun muhteşem oyundur. PSP için türkçe yama zor diye biliyom ben o yüzden bence PS2 için dene. Siteden birisine ulaşıp yardım isteye bilirsin.

PS1 Oyuncusu

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 10, 2021
4
2
3
Kesinlikle efsane oyundur. Piyasada Türkçe yamasının olduğunu hiç sanmıyorum. O yüzden yamayı bulma ihtimalin çok düşük. Ancak umarım senin de söylediğin gibi Türkçe yama işini öğrenirsin ve bir şekilde bu harika oyunun yamasını çıkartabilirsin. Bu konuda sana başarılar dilerim.
Daha önceden PS2 ve ya PSP için yama yaptınız mı? Belki siz iyi bir program biliyorsunuzdur. Yamayı bitirmem için.

Streets

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 17, 2021
1
0
1
Hangi programı kullandın ve dil dosyası hangisi bana anlatsan psp oyunları
için yama yapmak istiyorumda

extazi121

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 7, 2020
2
0
1
umarım bir şekilde halledersin de ben de bitiririm türkçe şekilde

PSP USTASI

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 21, 2020
9
0
1
arkadaşlar sizden ricam bana dil osyalarını biliyorsanız atarmısınız ;)