PS4 Türkçe YAMA Trine 3 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde thisrock84 tarafından oluşturulan Trine 3 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 692 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 30 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Trine 3 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan thisrock84
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serdarkagan

Serdarkagan

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 22, 2021
52
1
8
Devam oyunumuz olan Trine 3 ile yine karşınızdayız. 2015 yılında yayınlanan, yine 3 kadim arkadaşın başrollerde olduğu bir baş yapıt. Oyundaki en önemli değişiklik, oyunun bizi 3. boyuta taşıyor olması. Bazı sahnelerde 2 boyutlu düzlem yerine oyun doğrudan 3. boyuta geçiyor. Bu yama ile birlikte PS4 sisteminizde de artık bu oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Oyun Hakkında
Üç kahramanlarımız son macerasından sonra yollarını ayırmış, herkes kendi hesaplarının peşine düşmüştür. Fakat Trine adlı gizemli güç onları yeniden çağıracak ve krallığın kurtarılması için maceranın içine sürükleyecektir. Kahramanlarımız, bu maceralarında istemeden de olsa gizli bir kötülüğü serbest bırakırlar. Tabi ki biliyoruz ki Krallığı bu kötülükten kurtarmak yine bizlere düşüyor :)

Çeviri Durumu: %100

Not

Oyun PS4 için resmi yama olarak Türkçe çıkmamış, fakat PC için resmi olarak yayınlanan tüm Türkçe dosyalar eklenmiş. Ben sadece bunları aktif ederek oyunu sizlerle buluşturdum :)

Uyumlu Oyun Linki
Oyunu paylaşan hako @hako 'ya teşekkür ederiz.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
TÜRKÇE ÇEVİRİ
Resmi oyun içindeki Türkçe dil kullanılmıştır.

PROGRAMLAMA
Trine Tool (Frozenbyte Archiver)

PS4 PORT VE DÜZENLEME
THISROCK


OYNANIŞ VİDEOSU


[Gizli içerik]
Tşk...
 
Üst