Ultimate Mortal Kombat 3 Zeus Hack Edition

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Roms Dosyaları-İstek Hattı (Hack) kategorisinde Refleton tarafından oluşturulan Ultimate Mortal Kombat 3 Zeus Hack Edition başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,080 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Roms Dosyaları-İstek Hattı (Hack)
Konu Başlığı Ultimate Mortal Kombat 3 Zeus Hack Edition
Konbuyu başlatan Refleton
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan maraz_alii

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
112
48
44
Ultimate Mortal Kombat 3 Zeus Hack edition Mame Emulatör'üyle birlikte gereken tüm ayarları yaptım.
Dikkat edilmesi gereken Available klasöründe görünmüyor olması ben MK Hack klasörüne attım ama isteyen UMK3 Romu başka emulatörde çalıştırabilir..
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

UMK3.rar (46.58 MB)
Rar Şifresi:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Not: Bu konu tamamen bana aittir. By Refleton.
İndirmek tamemen ücretsizdir.
Ama
edebilirsiniz :D

sas1117

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 11, 2008
293
51
28
oyun hakkında az bilgi verseydin debug menu var mı ermac falan kendiliğinden açık mı bi,de oyunda ne değişiklik var? Danke

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
112
48
44
oyun hakkında az bilgi verseydin debug menu var mı ermac falan kendiliğinden açık mı bi,de oyunda ne değişiklik var? Danke
Menüde gördüğün bütün adamlar var, gizli adamlar açık, Shang Tsung ve Stryker yerine Noob Saibot ve Human Smoke konulmuş. Master de oynarken ilk adamdan itbaren ikili ve üçlü grup gelebiliyor, Noob Saibot ve Human Smoke Motaro'dan önce geliyorlar.