Vita Psn Hesabı İlişkilendirmesi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Teknik Destek kategorisinde necro tarafından oluşturulan Vita Psn Hesabı İlişkilendirmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,920 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Teknik Destek
Konu Başlığı Vita Psn Hesabı İlişkilendirmesi
Konbuyu başlatan necro
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan necro

necro

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 28, 2008
56
1
8
38
arkadaşlar elemanın tekinden vita aldım ama kendi psn hesabımı ilişkilendiremiyorum ayarlar playstationnetwork sistem etkinleştirme kısmı silik ne yapabilirim acil yardım ne olur fabrika ayarlarınada dönemiyorum aldıgım adamın kullanıcı hesabı ve şifresi gerekiyor

necro

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 28, 2008
56
1
8
38
dediklerinizi yaptım ama gene aynı başka yapacak bişy yok mu ?

Faradrim

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 11, 2008
511
21
18
36
Cihaz fabrika ayarlarına döndüğüne açılışta sizde ayarları yapmanızı ister PSN hesabı da sorar. Onun dışında hafıza kartına format atmadan psn hesabını deaktif ettin mi ?

necro

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 28, 2008
56
1
8
38
fabrika ayarlarına dönmem için aldıgım adamın kullanıcı adı ve şifresini sordu ama hafıza kartına format attıktan sonra denemedim bir deneyim sonucu yazarım

Bump: yok olmadı ayarrı geri yükleyince gene adamın hesabı duruyor orada ama onunda şifresi olmadıgı için ne kendi hesabımı girebiliyorum neden hesabı deaktif yapabiliyorum adamın şifresini ögrenmeden yapmanın bi yolu yokmu

Bump: dostum sagol çözümü gene bu sitede buldum
http://www.mcpsp.com/psvita-mcpsp-toplulugu-ozel/56796-ps-vita-psn-format-sorunu.html