PS4 Türkçe YAMA Watch Dogs 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Watch Dogs 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 40,185 kez görüntülenmiş, 701 yorum ve 438 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Watch Dogs 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Halilcan.21

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,292
25,929
113
Bendeki ayni olan cusa koduyla hata verdi
Hata vermesi normaldir. Benim indirdiğim oyun ve sizin indirdiğiniz oyun aynı olmayabilir :) Aşağıdaki linke tıklayarak, programı indirebilir ve oyununuza göre yeni bir patch dosyası oluşturabilirsiniz. Veya paylaşmış olduğum oyunu indirebilirsiniz :) Karar sizin. :)

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,292
25,929
113
ellerinize sağlık emek veren herkese sonsuz teşekkürler ..

site yöneticilerine bi tavsiyem var kabul görürse sevinirim ..

diğer yama projeleriyle ilgili bi başlık açılamaz mı acaba ..hangi projeler var hangileri ne aşamada bunları biz site kullanıcılarıda görse güzel olmaz mı ..belki vakti olan arkadaşlarımızda yardım ederek port ve yama işleriyle uğraşan arkadaşlarımızın yükünü hafifletmiş olabilirler ..

teşekkürler...
Tavsiyeniz için teşekkür ederim :)

Başka bir sitede türkçe yama projeleri adı altında bir konu açmıştım. Belki görmüşsünüzdür, bilmiyorum. Tabii konuları sonradan kaldırdım. Artık yama çalışma konusu veya türkçe yama projeleri adı altında bir konu açmayacağım. Çünkü kimseyi boş yere umutlandırmak istemiyorum. Bitirdiğim, bitirdiğimiz yamaları anında paylaşacağız, merak etmeyin. :)

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,292
25,929
113
bir kez daha şaşırttın Castellanos @Castellanos teşekkürler emğine sağlık
Rica ederiz :) Yalnız, bu yamada benim bir emeğim yok. PC yaması PS4 oyununda da çalıştı. Videosunu ve dosyanın paketlemesini yaptım o kadar. Keyifle oynamanız dileğiyle. :)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Harikasın beee, bekliyordum bi takım bürokrasiden dolayı oynayamamıştım ama şimdi süper oldu. :)
Rica ederiz :)
Keyifli oyunlar dilerim.

berbetmus

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 16, 2019
65
96
18
Tavsiyeniz için teşekkür ederim :)

Başka bir sitede türkçe yama projeleri adı altında bir konu açmıştım. Belki görmüşsünüzdür, bilmiyorum. Tabii konuları sonradan kaldırdım. Artık yama çalışma konusu veya türkçe yama projeleri adı altında bir konu açmayacağım. Çünkü kimseyi boş yere umutlandırmak istemiyorum. Bitirdiğim, bitirdiğimiz yamaları anında paylaşacağız, merak etmeyin. :)
anladım hocam kurallarınıza saygı duyuyorum ...ben sadece heycanlı bi bekleyiş olur güzel olur diye düşünmüştüm ..
evet diğer siteyide takipteyim ama in cin top oynamaya başladı orada bi sürü öneride bulundum kimse sahip çıkmadı ..

bu arada watch dogs 2 yi çeviren ekiple rdr2 yi şuan çeviren ekip aynı ..inş bundan sonraki pc için çıkan yamalarda ps4 te sorunsuz çalışır özellikle rdr2 bu konuda en beklenen oyunlardan biri ..keşke gta5 ide bu arkadaşlar çevirseydi watch dogs 2 yamasının ps4 tede çok sorun çıkarmadan uyarlanması süper bir gelişme 👍👍