PS4 Türkçe YAMA Watch Dogs 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Watch Dogs 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 40,521 kez görüntülenmiş, 709 yorum ve 441 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Watch Dogs 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan agniruda74

toolgahamza@gmail.com

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 21, 2015
61
16
8

Sevgili mcpsp üyeleri, Watch Dogs 2 oyununun PS4 Türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Anonymous Çeviri Ekibine ve yamada emeği geçen bütün arkadaşlara buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Anonymous Çeviri Ekibine, yeni çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Ücretsiz olarak paylaştıkları PC yaması PS4 oyununda da sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Her paylaştığım yamada olduğu gibi, bu yama için de kısa bir oynanış videosu çektim. Dileyen arkadaşlar oynanış videosunu izleyebilirler. :) Bu yamada benim emeğim yoktur. Sadece patch3.dat ve patch3.fat dosyalarını, patch.dat ve patch.fat olarak düzeltip pkg dosyası oluşturdum. Yama ile uyumlu olan oyunu paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

NOT

Türkçe yama CUSA04295 sürümüne göre düzenlenmiştir. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. :)

Proje Yöneticisi

Görkem GENGSİ

Çevirmenler
Bedirhan DURMAZ
Cem ASLAN
Görkem GENGSİ
Gürkan KILIÇ
Hakkı Kaan YÜZBAŞIOĞLU
Kaan AKYILDIZ
Mehmet Arda DÖRTDAĞ
Mert DURUM
Özgüray CAVLAK
Volkan ARTUÇ

Programlama
Ahmet ÇELİK

Lisans
BEKİR İNCE
CENGİZ CEBECİ

PS4 Test

çağ (Castellanos)

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
teşekkürler

YasPeh

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2020
9
0
1
sagolun
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

harika olmuş ellerinize sağlık hepinizin
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

1.17 güncellemesini kurduktan sonra yamayı kurdum ama hala ingilizce oyun. hako @hako bu yüzden mi böyledir kral?

Son düzenleme:

hamzadruush

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 1, 2020
120
35
28
cevap

Sevgili mcpsp üyeleri, Watch Dogs 2 oyununun PS4 Türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Anonymous Çeviri Ekibine ve yamada emeği geçen bütün arkadaşlara buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Anonymous Çeviri Ekibine, yeni çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Ücretsiz olarak paylaştıkları PC yaması PS4 oyununda da sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Her paylaştığım yamada olduğu gibi, bu yama için de kısa bir oynanış videosu çektim. Dileyen arkadaşlar oynanış videosunu izleyebilirler. :) Bu yamada benim emeğim yoktur. Sadece patch3.dat ve patch3.fat dosyalarını, patch.dat ve patch.fat olarak düzeltip pkg dosyası oluşturdum. Yama ile uyumlu olan oyunu paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

NOT

Türkçe yama CUSA04295 sürümüne göre düzenlenmiştir. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. :)

Proje Yöneticisi

Görkem GENGSİ

Çevirmenler
Bedirhan DURMAZ
Cem ASLAN
Görkem GENGSİ
Gürkan KILIÇ
Hakkı Kaan YÜZBAŞIOĞLU
Kaan AKYILDIZ
Mehmet Arda DÖRTDAĞ
Mert DURUM
Özgüray CAVLAK