PS4 - PS2 Oyunu Winning Eleven 7 Turkey

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Emulatörs kategorisinde Sayqho tarafından oluşturulan Winning Eleven 7 Turkey başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,969 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 35 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Emulatörs
Konu Başlığı Winning Eleven 7 Turkey
Konbuyu başlatan Sayqho
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan candantugay

Visual917

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 9, 2022
4
2
1
Tam da bunları arşiv yapıyordum 19 dakika olmuş sen atalı :) PS2 FAT alıp kırdım :) 10 yıl öncesini, 10 yaşımı tekrar yaşayabilmek için bunları oynayacağım. Umarım Gora müzikli olandır : )) Teşekkür ederim

sukutuleyl

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 16, 2021
12
2
3
Tam da bunları arşiv yapıyordum 19 dakika olmuş sen atalı :) PS2 FAT alıp kırdım :) 10 yıl öncesini, 10 yaşımı tekrar yaşayabilmek için bunları oynayacağım. Umarım Gora müzikli olandır : )) Teşekkür ederim
Sene 2003 te oynayıp sonra kaybedip 2015 te bulduğumda çocuk gibi sevinip ve o yıldan beri aralıksız oynadığım oyun ama birde bu oyunun (linkte paylaşılanın) kadro dizilimleri oyuncu takımları filan bire bir aynısı olan ama sadece oyuncu güçlerinde iyileştirme olan bir versiyonu daha vardı işte 2003 te oynadığım versiyon oydu. Sizin arşivde o var mı :)

Visual917

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 9, 2022
4
2
1
Sene 2003 te oynayıp sonra kaybedip 2015 te bulduğumda çocuk gibi sevinip ve o yıldan beri aralıksız oynadığım oyun ama birde bu oyunun (linkte paylaşılanın) kadro dizilimleri oyuncu takımları filan bire bir aynısı olan ama sadece oyuncu güçlerinde iyileştirme olan bir versiyonu daha vardı işte 2003 te oynadığım versiyon oydu. Sizin arşivde o var mı :)
Onu bilmiyorum zaten 2001 doğumluyum ama bence en efsanesi oyunun başında Mustea yazan. O komple full + full Türkçe. Winning Eleven 9'u kullanıyor. Türkler mod konusunda cidden aşmış. GTA Türk City bir bunlar iki. Çok emek var çok.