Yeni GPS programı avecv7b

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlar kategorisinde muratozdemir1907 tarafından oluşturulan Yeni GPS programı avecv7b başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,657 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlar
Konu Başlığı Yeni GPS programı avecv7b
Konbuyu başlatan muratozdemir1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ksm1921

muratozdemir1907

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 6, 2009
4
0
0
45
Arkadaşlar mapthis'den güzel.Üstelik garmin haritalarıyla çalışıyor.

Kurulum:Rar dan çıkan avec 3xx isimli klasörü Psp game klasörünün içine atın;haritaları da maps klasörünün içine.Ancak önemli olan nokta garmin haritalarının img formatında olması ve programın bu haritaları mpi formatında çalıştırabilmesi.Bu yüzden önce indirdiğimiz haritayı yine rarın içinden çıkan mapedit programının içine atıp açılmasını bekliyoruz.Daha sonra programın sol üst tarafında file-save map as yolunu takip ederek haritayı kaydediyoruz.Burada önemli olan nokta haritayı polish format(mp,txt)olarak kaydetmek.Daha sonra yine rarın içinden çıkan mp converter programını çalıştırıyoruz.Load map file diyerek yeni kaydettiğimiz haritayı seçiyoruz.Sonra da convert to mpi diyerek haritamıza isim veriyoruz.Çıkardığımız haritayı map klasörünün içine atıyoruz ve psp mizin game menüsünden programı çalıştırıyoruz

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

şifre:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

X@@N

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 6, 2009
54
0
6
29
konu biraz daha geliştirilirse çok güzel bir konu olabilir bir kaç resim eklersende indirecekler için iyi olur bence

Cio_Cio

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 11, 2009
137
0
16
bunun için ilk önce psp ye gps cihazı takmamız lazım sanırım ?

Wi-fi lik bir olay değil. ?

Ve sanırım Gps cihazı şarjı hızlı bitiriyor Ve gene sanırım arabada kullanmak için oto çakmak şarj aletine ihtiyacımız var :)

öylemi ?????????

Apsolit

Moderatör
Kayıt Üyemiz
Şub 3, 2009
719
2
18

Ve sanırım Gps cihazı şarjı hızlı bitiriyor Ve gene sanırım arabada kullanmak için oto çakmak şarj aletine ihtiyacımız var :)

öylemi ?????????
evet öyle :D

muratozdemir1907

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 6, 2009
4
0
0
45
Arkadaşlar gps cihazı takmazsanız sadece haritayı görüntüleyebilirsiniz.Ayrıca garmin haritaları internette istemediğiniz kadar mevcut.Başlıktan da anlayacağınız gibi program gps programı.Gps alıcısı olmadan ve de internete bağlı olmadan nasıl yön bulunur bilemiyorum:)))

herosaint

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 9, 2008
365
3
18
29
Siteye Git

öylemi ?????????
Hayır değil. : ) Kendim kullanıyorum,şarzı %100'ken kullandığında en az bir buçuk saat gps açılı yetebiliyor..

Yani evde doldurduğunda bidaha arabada şarza takmana gerek olmayacak(Tabi bir buçuk saatten uzun bir yolda kullanmayacaksan.)

martaval

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 29, 2009
2
0
0
Ben pdalar için olan garmin haritası buldum GPS MAPedit programı ile açmak istedim.Fakat şöyle bir uyarı aldım:
"Loading data from file 'C:\Users\ASLI\Documents\PSP GPS Haritalar\AVEC\gmapsupp.img'...
* Block size: 4096
* Updated: 2009/09
WARNING: No data offset field. This file may be failed to read.
* Defined: 00000848.MDR
* Defined: 00000848.SRT
* Defined: I0000350.TYP
WARNING: The map I06AE000 is in NT format which is not supported.
ERROR: loading has terminated.
2 warning(s).
Load time is 0.00 s."
Sorun nerede olabilir?Garmin haritasında mı bende mi?

Bump: Ya da hangi Garmin haritası yüklemem gerekiyor?Bana özelden bir link verebilir misiniz?