Arkadaşlar Psp Brick Değil Ama Açılmıyor!

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknik Servis kategorisinde speed tarafından oluşturulan Arkadaşlar Psp Brick Değil Ama Açılmıyor! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,096 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknik Servis
Konu Başlığı Arkadaşlar Psp Brick Değil Ama Açılmıyor!
Konbuyu başlatan speed
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mcafer

speed

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 18, 2009
3
0
0
34
Merhaba arkadaşlar bende bir psp 1003mü 1002mi ne var. kullanıyordum . bi süre kullanmadım, elime alırken yere düştü. ve artık psp power ışığı 1 saniye yanıyor sonra sönüyor açılmıyor. sorun nedir acaba? bataryamı. bi yerde okumuştum recovery'den falan batary'yi normal yap falan diyolar. ama en garanti size sormak istedim. yeni batarya alsam olurmu yoksa hiç sorun yok sadece recoverydenmi düzeltmeliyim?????:flood2::flood2::flood2::flood2::flood2::flood2::flood2::02::02::02:

brk_

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 14, 2011
248
1
0
düşünce olmuş recorvery alakalı dğil program fln yüklerken olsaydı brick ama düştüğüne göre batary ile alakası var :dayi:

Bump: bende yarı brick olmuştu pandorayı normal yaptım düzeldi :D

karantina82

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 15, 2008
255
1
0
42
kısa süreli sönmlerde bord sorunu oluyor geenelde yinede pandora ile denemekte fayda var

speed

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 18, 2009
3
0
0
34
arkadaslar pili 2saat sarj ettikten sonra psp ara sira aciliyor. ama oyumu avtiktan 5dakka sonra kapaniyor yani ufak ni darbe alsa bile kapaniyor. sorun pil yatagi olabilir sizin dusunceniz nedir?

Bump: yani pili çıkarıp psp'yş bataryasız şarja bağlayıp mı çalıştırayım???

Bump: öyle çalışıyor ama psp çok ufak bir parmak darbesi alsa bile kapanıyor(bataryanın olduğu yere)

Bump: sorun pil yatağında galiba ne yapmalıyım ne kadar patlar

ulas97

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 16, 2009
381
0
16
29
Batarya'yı takmadan, şarjda çalıştırırken psp'nin arkasına vurduğunda kapanıyorsa, sorun pil veya pil yatağında değil. Muhtemelen psp içten hasarlı.

david16

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2011
721
10
0
ulas97 ye katılıyorum. PSP in içten hasarlı olabilir banada oluyordu sonra halletmiştim. Ama tekrar kapanıyordu batarya çıkıyordu

mcafer

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 26, 2011
2
0
0
aynı sorun bende var çözebilirmiyiz.ama benimki darbe alınca değil kendi kendine kapanıyo