PS4 Türkçe YAMA Assassin’s Creed Valhalla + DLC (5.10) PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde zartzurt456 tarafından oluşturulan Assassin’s Creed Valhalla + DLC (5.10) PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 34,968 kez görüntülenmiş, 816 yorum ve 375 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Assassin’s Creed Valhalla + DLC (5.10) PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan zartzurt456
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan papaparoni96

Luffytaro

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 1, 2021
20
0
1
Oyun + v5 yaması ve önceki yamayı kurduğumda kasıyor gibi oluyordu. Bunda da aynısı olur mu? Yoksa öncekinde yama v5 ile uyumlu olmadığı için kasmış olabilir mi?

friend77

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 23, 2011
245
117
43
Arkadaşlar paketleme aşamasında %80 e kadar ilerleme gözle görülür şekilde oluyor ancak bu aşamada oyunu paketleme 61.964.928KB olarak tamamlanıyor ve artık pkg boyutu değişmiyor. Yaklaşık 20-30 dk bu aşamada (%80 de) takılı kalır gibi oluyor ancak endişelenmeyin sonra birden tamamlanıyor. Benim gibi ilk kez yama paketleyenlere belki faydası olur diye bilgi amaçlı yazdım :)
[ATTACH type="full" alt="1108"]1108[/ATTACH]

Ekli dosyalar

zartzurt456

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Ara 19, 2021
66
825
83
Arkadaşlar paketleme aşamasında %80 e kadar ilerleme gözle görülür şekilde oluyor ancak bu aşamada oyunu paketleme 61.964.928KB olarak tamamlanıyor ve artık pkg boyutu değişmiyor. Yaklaşık 20-30 dk bu aşamada (%80 de) takılı kalır gibi oluyor ancak endişelenmeyin sonra birden tamamlanıyor. Benim gibi ilk kez yama paketleyenlere belki faydası olur diye bilgi amaçlı yazdım :)
[ATTACH type="full" alt="1108"]1108[/ATTACH]
sıkıştırma yapmayı seçtiysen işlem uzun süre biliyor. sıkıştırma seçeneyinde hayır diyerek daha kısa sürede bitmesi sağlana bilir sıkıştırmalı 59gb sıkıştırmasız 62gb oluyor patch zati pek bi farkı yok :D birde pc işlemci gücüne bağlı bekleme süreleri. büyük pkg sıkıntılı biraz sabırlı olmak lazım :D :D

friend77

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 23, 2011
245
117
43
sıkıştırma yapmayı seçtiysen işlem uzun süre biliyor. sıkıştırma seçeneyinde hayır diyerek daha kısa sürede bitmesi sağlana bilir sıkıştırmalı 59gb sıkıştırmasız 62gb oluyor patch zati pek bi farkı yok :D birde pc işlemci gücüne bağlı bekleme süreleri. büyük pkg sıkıntılı biraz sabırlı olmak lazım :D:D
Üstad dediğiniz şekilde hayır seçip sıkıştırma yapmadan devam ettim ancak bu şekilde takılınca kıllandım :D Belki başkasının da başına gelir diye yazayım dedim :)

zartzurt456

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Ara 19, 2021
66
825
83
Üstad dediğiniz şekilde hayır seçip sıkıştırma yapmadan devam ettim ancak bu şekilde takılınca kıllandım :D Belki başkasının da başına gelir diye yazayım dedim :)
birde resimde XYAMA silmemiş program sıkıntı çıka bilir gibi duruyor inşallah sorun çıkmaz :D yama pkg kurulu sonrası oyun ingilizce kalma yaparsa tekrar ps4 pkg paketleyici aç base patch pkg seç çıkarma yapmadan direk yama seçeneğini seç XYAMA klasörünü silinirse o zaman paketle seç tekrardan

friend77

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 23, 2011
245
117
43
birde resimde XYAMA silmemiş program sıkıntı çıka bilir gibi duruyor inşallah sorun çıkmaz :D yama pkg kurulu sonrası oyun ingilizce kalma yaparsa tekrar ps4 pkg paketleyici aç base patch pkg seç çıkarma yapmadan direk yama seçeneğini seç XYAMA klasörünü silinirse o zaman paketle seç tekrardan
malesef dediğiniz gibi ingilizce kaldı şimdi tekrar anlattıklarınızla deneyeceğim sağolun

zartzurt456

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Ara 19, 2021
66
825
83
malesef dediğiniz gibi ingilizce kaldı şimdi tekrar anlattıklarınızla deneyeceğim sağolun
sıkıntıyı buldum düzeltirim onu yama işlemi uzun sürüyorsa yapıyor yama de bitti dedikten sonra tekrar yamala de XYAMA klasörü silinene kadar 1-2 defa yamala de o klasör silinirse o zaman paketle seçeneğini seç düzeltirim onun yavaş hdd içinde işlem yapıyorsan oluyor bu sıkıntı
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

İNDİR
ACV_PS4_DLC_TR_V500_fix.rar 9mb

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

geçici çözüm olarak yama bekleme süresi ekledim bunu direk yama çıkardıgın yere at yine base ve patch pkg seç sonra yama seç 1dk kadar bekletir sonra işlem bitiğinde XYAMA Silinmiş olur o zaman paketle seç tekrardan düzelir​

Son düzenleme:

friend77

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 23, 2011
245
117
43
sıkıntıyı buldum düzeltirim onu yama işlemi uzun sürüyorsa yapıyor yama de bitti dedikten sonra tekrar yamala de XYAMA klasörü silinene kadar 1-2 defa yamala de o klasör silinirse o zaman paketle seçeneğini seç düzeltirim onun yavaş hdd içinde işlem yapıyorsan oluyor bu sıkıntı
dediğiniz gibi tekrar base ve patc pkg leri seçip paket açmadan direkt yama seçtim XYAMA klasörü bu sefer silindi sonra paketle dedim şimdi bekliyorum yine %80 de biraz zaman alacak sonra ps4 de deneyip geri bildirim yapacağım.

zartzurt456

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Ara 19, 2021
66
825
83
dediğiniz gibi tekrar base ve patc pkg leri seçip paket açmadan direkt yama seçtim XYAMA klasörü bu sefer silindi sonra paketle dedim şimdi bekliyorum yine %80 de biraz zaman alacak sonra ps4 de deneyip geri bildirim yapacağım.
CUSA18534-patch klasörü içinde DataPS4_112_dlc_patch_01.forge ve DataPS4_patch_01.forge dosyalarının tarihlerine bakarmısın bu günün tarihi var dimi o dosyalrda 173.800kb 1.189.078kb şeklinde bu iki dosya dimi böyle ise sıkıntı çıkmaz paketlemede yama işlemi olmuş demektir