Atomisware Demul Emulatör + Roms Dosyaları

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sega Emulation kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Atomisware Demul Emulatör + Roms Dosyaları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 25,025 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sega Emulation
Konu Başlığı Atomisware Demul Emulatör + Roms Dosyaları
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zaza24

sedrom

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 6, 2009
5
0
0
42
çok yawaş

mctuna kardeşim oyun çok yavaş virtua striker 2 + ve bazı takımları aldığımda hata verip kapanıyor sistemim amd sempron 2.60 2 gb ram asus eah 4650 hd 512 128bit ekran kartı

yardım edersen sevinirim valla

sedrom

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 6, 2009
5
0
0
42
vs

diğerlerini denemedim kardeş bitek bu virtua striker 2 ve 3 çok seviyorum ama çok yavaş oldu oyun 36 fps
hızda oynuyor almanyayı falan aldığımda oyuna başlarken kararıp kapanıyo emulatör bu arada ilgilendiğin için sağolasın

Sakura

Neo-Cps !
Kayıt Üyemiz
May 30, 2008
507
8
0
diğerlerini denemedim kardeş bitek bu virtua striker 2 ve 3 çok seviyorum ama çok yavaş oldu oyun 36 fps
hızda oynuyor almanyayı falan aldığımda oyuna başlarken kararıp kapanıyo emulatör bu arada ilgilendiğin için sağolasın
Onlar Cartrige çalıştığından öyle.CD ile çalışan oyunların dump edilmesi daha kolay ve şu anda çoğu sorunsuz çalışıyor.NAOMI 2 hariç , onun oyunları hem tam emule edilemedi hem de fazla sistem gerekiyor.NAOMI biraz karışık yani.

Atomiswave ise cidden her geçen gün daha iyiye gidiyor.Metal Slug 6 'yı iple çekiyorum.:17:

Arkadaşlar forumun geçen sayfalarında okudum.Emulatörü çalıştırırken hata alıyorsanız , ekran sürücüsünü güncelleyin.Aynı sorun bende olmuştu.

cLußßeR-TecK

Guest
nasıl güncellicektik ben unuttum ?

Bump: yükledimiz oyunları rarlı mı atıcaz vede nereye atıcaz ?

bluder

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 1, 2008
160
2
18
Dreamcast oyunu söyliyim size bitane....
Shenmune 1 ve 2 yi kesin oynayın.
Ben 2 sene önce felan oynuyordum emulatorle bazı yerlerde sorun oluyordu fbs gayet akıcıydı ama bu emulatorde yeni galiba ben farklı bi emulator kullanıyordum.

kurt03

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 22, 2010
4
0
0
52
Şuan kof indiriyorum burdan oda çalışmasa verdiğin linki denerim ilgilendiin için saol :)

bump : kof ' u da denedim yine aynı hata ...

Bump: Pc yi resetledim oyun açılır gibi oldu ayar pencerelerine tamam deyim geçtim bu seferde şu hata çıktı;

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Emulatörü başka yerden indirdim ve sorun çözüldü :) aynı sorunu yaşayan olursa burdan indirebilir ;

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

selam arkadasim ayni hata bende var acilmiyor senin verdigin linkide indirdim gene olmuyor ne yapabilirim baska

erciyes

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 18, 2010
1
0
0
44
-Paylaşım için teşekkürler , Atomiswave için samurai shadown linki bulabilirmisiniz??

PreviouS

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 14, 2009
15
0
0
44
tuna kardeşim emulatör link yenilermisin emeğine sağlık ;)

Bump: olamaz ya bütün oyunların linkler delete olmuş :((((((((((((((((((