Atomisware Demul Emulatör + Roms Dosyaları

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sega Emulation kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Atomisware Demul Emulatör + Roms Dosyaları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 25,016 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sega Emulation
Konu Başlığı Atomisware Demul Emulatör + Roms Dosyaları
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zaza24

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,769
42,195
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Emulatör
:download:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Emulatörün Kullanımı
awdemul.exe uygulamasına çift tıklayarak çalıştırın karşınıza aşağıdaki resimde görülen ekran gelecektir tamam'ı tıklayıp devam edin

Karşınıza gelen ekranda işaretli olan yerden roms klasörünüzü tanıtın OK deyin

Emulatör kendi ana menüsüne otomatik döndükten sonra File / Run Atomisware Sekmesine tıklayın karşınıza gelen oyun listesinden oyununuzu seçin ve OK deyin

Karşınıza önce tuş ayalarını yapmanızı isteyen sekme gelecektir buradan tuş ayalarını yapınız ( klavye değilde joystik tavsiye ederim ),Naomi için Jamma Atomiswave için Atomiswave,sonrasında Spu Configure ayarı gelecektir burada OK deyip devam edin gpuOglv3 ayarında ise OK deyip devam edin oyun açılacaktır,bu ayarları bir kereye mahsus yapmak zorundasınız ikinici defa sormayacaktır

Roms Dosyalarını indirmek için resim üzerlerine tıklayınız

King of Fighters Neowave

Fist Of The North Star

Knights of Valour - The Seven Spirits

Demolish Fist

Dolphin Blue ( Metal Slug Severlere Harika Bir Oyun :give_heart: )

Sport Shooting USA

Guilty Gear Isuka ( Oyun Yüklendikten Sonra Siyah Ekran Kalıyor )

The Rumble Fish

Virtual Striker 2 ( ilkayjagger Dostumun İsteği Üzerine )

Extreme Hunting

Extreme Hunting 2 (Oyun Yüklendikten Sonra Siyah Ekran Kalıyor )

Black Angel

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
600
93
hic oynayamamistim dreamcast oyunlarini, iyi oldu bu....deneyelim bakalim.... tesekkurler

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
788
0
16
40
tunacım eksik olduğumuz bir konuda yine yeni yeniden bizi ihya ediyorsun eline koluna sağlık oyunları bekliyorum merakla , birde full speed oynanıyormu seste falan bozulmalar oluyormu ?
son olarakta futbol oyunları varsa onlarıda paylaşırsan sevinirim tunacım

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,769
42,195
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
tunacım eksik olduğumuz bir konuda yine yeni yeniden bizi ihya ediyorsun eline koluna sağlık oyunları bekliyorum merakla , birde full speed oynanıyormu seste falan bozulmalar oluyormu ?
Dostum full speed oynuyorum :) seslerdede gözle görülür bir sorun göremedim devamı gelecek

HD-WaTcHeR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 5, 2009
816
119
0
KOF NeoWave'yi demin denedim. Bazen bölümlerde texture hataları oluyor ve oyun çok hızlı nedense.

Ama yine de oynanabilinir düzeyde emulasyon sağlanmış. Fena değil.

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
788
0
16
40
Virtual Striker 2 ve 3 oyunları var dostum bu oyunlar naomi'ye ait 2 sorunsuz çalışıyor ama 3 şuanda çalışmıyor upload edeceğim :)
sağol tunacım güzel ayrıca yeni oyunlarda eklemişsin teşekkurler
virtual strikerı açıyorum fakat unable diyor tunacım:( rarlı halde rom kalsörüne attım başka bişey yapmam gerekiyormu ?