PS4 Türkçe YAMA Batman Arkham City PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Batman Arkham City PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,918 kez görüntülenmiş, 357 yorum ve 240 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Batman Arkham City PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İfran

askerasker

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 20, 2010
55
26
18
72

Sevgili mcpsp üyeleri, Batman: Return to Arkham City PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren OYUN ÇEVİRİ ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yaklaşık 3 ay süren bu yama çalışmasını tamamladığım için çok mutluyum. Ana dosyayı saymazsak, (onun içinde 41 dosya vardı) 974 dosya port edildi. Toplamda ise 1015 dosya port edildi. Fazla söze gerek yok bence :) Arşivin içinde oyun linki de bulunmaktadır. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız.

Türkçe yama OYUN ÇEVİRİ sitesinde de paylaşılacaktır. Orada da gerekli düzenlemeleri yaptım. :)

Oyunu upload edip paylaşan hako @hako 'ya, tool için Ahmet Çelik'e, swuforce'ye, teknik destek için thisrock84 @thisrock84 'e, tool'un yapılması için ricada bulunan emre'ye (scofi) ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Ferex28 nickli arkadaş hakkında açmış olduğumuz konuyu okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OYUN ÇEVİRİ EKİBİ

TOOL
AHMET ÇELİK
SWUFORCE

TEKNİK DESTEK
THISROCK

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

Tool'un yapılması için ricada bulunan emre arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
teşekkürler

Nexreus

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 5, 2020
17
2
3

Sevgili mcpsp üyeleri, Batman: Return to Arkham City PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren OYUN ÇEVİRİ ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yaklaşık 3 ay süren bu yama çalışmasını tamamladığım için çok mutluyum. Ana dosyayı saymazsak, (onun içinde 41 dosya vardı) 974 dosya port edildi. Toplamda ise 1015 dosya port edildi. Fazla söze gerek yok bence :) Arşivin içinde oyun linki de bulunmaktadır. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız.

Türkçe yama OYUN ÇEVİRİ sitesinde de paylaşılacaktır. Orada da gerekli düzenlemeleri yaptım. :)

Oyunu upload edip paylaşan hako @hako 'ya, tool için Ahmet Çelik'e, swuforce'ye, teknik destek için thisrock84 @thisrock84 'e, tool'un yapılması için ricada bulunan emre'ye (scofi) ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Ferex28 nickli arkadaş hakkında açmış olduğumuz konuyu okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OYUN ÇEVİRİ EKİBİ

TOOL
AHMET ÇELİK
SWUFORCE

TEKNİK DESTEK
THISROCK

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

Tool'un yapılması için ricada bulunan emre arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
teşekkürler!

sevincer7

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 5, 2014
105
15
18

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OYUN ÇEVİRİ EKİBİ

TOOL
AHMET ÇELİK
SWUFORCE

TEKNİK DESTEK
THISROCK

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
Teşekkür